Linz – Salzburg 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Rapid Viedeň – St. Pölten 1:0 (kon.)
Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (0:1)
Admira Wacker Mödling
cz Sobota 14.10.2017, 18:30 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 7:10. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 11:10. (20:31:45)

90

90+2
    Žlutou kartu dostává Emanuel Schreiner (SC Rheindorf Altach).

83
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    CHRISTIAN GEBAUER srovnává svou brankou na 2:2. A hosty ta neproměněná penalta bude jistě mrzet.

78
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Patrick Schmidt.

75
    Grozurek neproměnil pokutový kop a nenavyšuje tak vedení svého celku.

73
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Marcus Maier.

72
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Simon Piesinger, přichází Louis Ngwat-Mahop.

66
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Bernard Tekpetey, přichází Emanuel Schreiner.

53
    Domácí velmi brzy snižují stav na rozdíl jedné branky. Snižující branku dával ANDREAS LIENHART.

51
    Admira právě vstřelila branku!
    Nyní je Starkl ten co přihrává na druhou branku, kterou dává CHRISTOPH KNASMÜLLNER.

46
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Patrick Salomon.
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Sasa Kalajdzic, přichází Daniel Toth.

46

Hosté dokázali před koncem prvního poločasu dostat míč do branky a určili tak poločasový výsledek 0:1.

45

43
    A jako první se do vedení dostávají hosté, kdy po přihrávce Grozurka uklidil správně míč DOMINIK STARKL.