Chomutov – Zlín 1:4 (kon.) | Jihlava – Hradec Králové 0:2 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 7:3 (kon.)
Plzeň – Liberec 5:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:0 (kon.)
Sparta Praha – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Berani Zlín
cz Piatok 13.10.2017, 17:20 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR) • 12. kolo

To je pro dnešek z SD ARÉNY všechno. díky za pozornost a u dalšího on-line přenosu se s vámi těším na shledanou. Mějte se rádi. (19:41:05)

Piráti sice vstoupili do utkání lépe, když otevřeli skóre, to bylo ale z jejich strany všechno. Ještě v první třetině otočili Berani skóre brankami Valenty a Robertse Bukartse. Ve druhé části přidal další branku hostů Rihards Bukarts a rozehrávkou trápící se Piráty dorazila šest sekund před koncem branka Veselého.

Zlínští pokračují ve své skvělé formě, vyhráli šestý zápas z posledních sedmi. Naopak Piráti prohráli doma počtvrté v řadě. Nejlepšími hráči utkání jsou Libor Kašík a Marek Tomica.

59:54 Jiří ONDRÁČEK - 1:4

59:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    JIŘÍ ONDRÁČEK pečetí výsledek 4:1 pro Zlín gólem do prázdné brány. Bez asistence.

59:23
    Pirátům dochází čas a symbolicky ho marní špatnou rozehrávkou.

58:48
    Valachovu střelu z osy hřiště Kašík dobře viděl a bez problému chytil. Vladimír Růžička si bere oddechový čas.

58:18
    V ofsajdu Piráti hrát nemohou, Sklenář to přesto zkusil a jeho drzost je po zásluze posouzena jako úmyslný ofsajd. Hra se stěhuje před Laca, který musí zpátky do brankoviště.

58:02
    Kašík teď zákrokem udělal malou poctu divadlu Semafor.

57:47
    Berani drží kotouč u mantinelu.

57:09
    Laco je tři minuty před koncem třetiny venku z brány a Piráti to zkoušejí v šesti!

Roberts Bukarts po delší době otestoval také Laca, který je navzdory své nevytíženosti v pozoru.

55:44
    Flemmingovu střelu zblokoval Freibergs a přesilovka Pirátů je u konce.

54:55
    Šťastný vypíchl laxní přihrávku Růžičky.

53:56
    Okál bolestivě zblokoval Valachovu střelu a míří na střídačku. Chomutov ale váhá s rozehrávkou.

53:30
    Další přesilovka pro domácí. Dvě minuty pro hráčskou lavici Zlína za příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Rihards Bukarts.

52:37
    Zlínští jsou kompletní.

52:02
    Další perfektní zákrok Kašíka, který se roztáhl ve svém brankovišti a zamezil zakončení Růžičky. Možná nejdůležitější zásah hostujícího gólmana v utkání.

Kryštof Kousal

Góly a asistencie: 9. Tomica (Vondrka) – 16. Valenta (Matějíček, Roberts Bukarts), 18. Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek), 27. Rihards Bukarts (O. Veselý, Matějíček), 60. J. Ondráček

Piráti Chomutov: J. Laco – Flemming, Valach, Grman, Mrázek, Slovák, Dlapa – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Lauko, Poletín, Koblasa – Chlouba, V. Tomeček, Chrpa.
    Berani Zlín: Kašík – Ferenc, Freibergs, Gazda, Matějíček, Řezníček, Petran, Valenta – Kubiš, P. Sedláček, J. Ondráček – Roberts Bukarts, Rihards Bukarts, Honejsek – Šťastný, Popelka, O. Veselý – Okál, Klhůfek, Fryšara.

Rozhodca: Bejček, Bulanov – Komárek, Zíka