Kazachstan – Bulharsko 1:1 (kon.) | Bosna – Portugalsko 3:1 (kon.) | Arménsko – Rakúsko 0:5 (kon.)
Cyprus – Belgicko 0:2 (kon.) | Gibraltar – S. Macedónsko 1:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 0:0 (kon.)
Lotyšsko – Škótsko 0:2 (kon.) | Ukrajina – Holandsko 1:1 (kon.) | Fínsko – Dánsko 0:5 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:2 (kon.) | Srbsko – Rusko 3:2 (kon.) | Andorra – Anglicko 0:1 (kon.)
Litva – Poľsko 0:2 (kon.) | Bielorusko – Moldavsko 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Gruzínsko 3:1 (kon.)
Švédsko – Malta 3:0 (kon.) | Nórsko – Nemecko 3:1 (kon.) | Albánsko – Island 0:0 (kon.)
Slovensko – Španielsko sk 1:4 (kon.) | Sev. Írsko – Estónsko 4:2 (kon.) | San Maríno – Grécko 0:5 (kon.)
Cyprus
0:2 (0:0)
Belgicko
cz Utorok 10.10.2017, 16:00 • AEK Arena - George Karapatakis (Lárnaka (Larnaca) ) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 6

Máme za sebou zajímavé utkání mezi Kyprem a Belgií, které nakonec končí lépe pro hostující tým. Ten se ujal vedení na začátku druhého poločasu a přestože Kypr bojoval, udržel nadějný výsledek. V poslední minutě se navíc trefil Bastien a bylo rozhodnuto. Belgie tak boduje za tři body a může slavit. Domácí se ovšem nemají za co stydět. (17:57:55)

Belgie právě vstřelila branku!
    A je z toho gól! K míči se na hranici vápna dostal SAMUEL BASTIEN a parádní volejí trefil přímo k tyči branky!

90+3
    Volný kop pro hosty na polovině soupeře. Zdá se, že je rozhodnuto.

90+2
    Belgie hraje velmi zkušeně a několika vhazováními v rohu hřiště u brány Kypru šetří čas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, na polovině domácích kombinuje Belgie.

90
    Začíná poslední minuta řádné hrací doby a Kypr vybojoval volný kop na vlastní polovině hřiště.

89
    Zakončení šlo mimo. Šance domácích stále žije. Podaří se jim ještě vyrovnat?

88
    Rychlý protiútok hostů skončil zblokovanou střelou a další šancí k rohovému kopu.

88
    Centr do vápna nebyl příliš úspěšný. Belgie se dostala k míči a odkopla jej do bezpečí.

87
    Kypr se ale dostal k míči, vydal se do rychlého protiútoku a vybojoval volný přímý kop!

86
    Odměnou jim za to je dokonce rohový kop.

85
    Hosté často kombinují s míčem a nepouštějí tak k němu soupeře.

84
    Kypr to zkusil z dálky,ale ani to nebylo to pravé ořechové. Stále platí stejný výsledek.

83
    Belgie je ale k větším šancím nepouští a zdá se, že už si to pohlídá.

82
    Ta samá situace i na druhé straně. Kypru ovšem nejde upřít snaha.

81
    Belgičani se snažili prodrat se do zakončení, ale souboj prohráli a k míči se znova dostal Kypr.