Sereď – Podbrezová B 4:2 (kon.)
ŠKF Sereď
4:2 (2:0)
FK Železiarne Podbrezová B
Nedeľa 24.09.2017, 16:00 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 9. kolo

Po prvom polčase to vyzeralo na jasnú záležitosť Serede, v 48. minúte to bolo už 3:0. Hostia z Podbrezovej ale využili slabšiu časť zápasu od domácich a dotiahli sa na nich na rozdiel jediného gólu. Definitívu priniesla až premenená penalta Milunovića. Do streleckej listiny sa zapísalo šesť rozdielnych strelcov, domáci fanúšikovia môžu byť s tromi bodmi spokojní.

Sereď postupuje na štvrté miesto tabuľky, ŠKF je iba o skóre za treťou Žilinou. Rezerva Podbrezovej zostáva na poslednom 16. mieste. (17:51:34)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:8. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:2.

90+2

90+1
    Železiarne ešte raz vystrelili na Ružinského, ten ale zachoval chladnú hlavu a strelu chytil.

90+1
    Dnes už siedmy gól diváci neuvidia, je po všetkom.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Žltú kartu dostáva Kuzma (FK Železiarne Podbrezová B).

90
    Vstúpili sme do záverečnej minúty, s osudom stretnutia ešte môže zamiešať nadstavený čas.

89
    Predposledná minúta riadneho hracieho času, domáca obrana zafungovala skvelo, keď vystavila hostí do ofsajdu.

88
    Posledné okamihy stretnutia a zároveň posledná snaha hostí o bodový zisk zo Serede.

87
    Po rohu vyrazili hostia dopredu, ale ich útok sa skončil nepresnou strelou.

86
    Sereď sa už nikam neponáhľa, Podbrezová musí úplne otvoriť svoje zadné vrátka. Rohový kop bol neúspešný.

85
    Domáci šetria čas, získal ôsmy rohový kop.

84
    Nasledovala ďalšia akcia ŠKF, tento center sa pred bránu nedostal. Bude sa odkopávať od brány hostí.

83
    Sereď dala gól!
    MARKO MILUNOVIĆ sa nemýlil a poslal loptu do siete! Vyzerá to tak, že nádejám hostí na bodový zisk by mal byť koniec.

82
    Bola nariadená penalta v prospech domácich!

81
    Domáci späť v útoku.

80
    Obrana Železiarní odpratala loptu do stredového kruhu.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 19. Morong, 42. Bilas, 48. Michalík, 83. Milunović (pen.) – 70. Válovčan, 77. Haščák

Karty:   23. Bellay (ZLB), 53. Migaľa (ZLB), 90. Kuzma (ZLB)

ŠKF Sereď: Ružinský – Baša, Mészáros, Bilas, Laura, Loduha, Pankarićan, Morong (C), Djiby Ba, Ventúra, Michalík
    Náhradníci: Maťašovský, Milunović, Vesić, Richnák, Jankto, Bartoš, Nawar

FK Železiarne Podbrezová B: Lukáč – Migaľa (C), Fischer, Magda, Jedinák, Haščák, Bellay, Kačerík, Válovčan, Kuzma, Blahút
    Náhradníci: Adamčák, Lukáčik, Horváth, Marchuk, Hric, Garaj, Weiss

Rozhodca: Patrik Kmec – Martin Špivák, Martin Vitko