Villarreal – Astana 3:1 (kon.) | Slavia – Tel Aviv 1:0 (kon.) | D.Kyjev – Skenderbeu 3:1 (kon.)
YB Bern – Partizan 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Braga 1:2 (kon.) | Başakşehir – Razgrad 0:0 (kon.)
Austria – AC Miláno 1:5 (kon.) | Rijeka – AEK Atény 1:2 (kon.) | Bergamo – Everton 3:0 (kon.)
Limassol – Lyon 1:1 (kon.) | Zlín – Tiraspol 0:0 (kon.) | Kodaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
Be'er Sheva – Lugano 2:1 (kon.) | FCSB – Plzeň 3:0 (kon.) | CZ Belehrad – Borisov 1:1 (kon.)
Marseille – Konyaspor 1:0 (kon.) | Guimarães – Salzburg 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Östersunds FK 0:2 (kon.)
Hertha – Bilbao 0:0 (kon.) | Waregem – Nice 1:5 (kon.) | Arnhem – Lazio 2:3 (kon.)
Vardar – Zenit 0:5 (kon.) | Sociedad – Rosenborg 4:0 (kon.) | Arsenal – Kolín nad Rýnom 3:1 (kon.)
FK Dynamo Kyjev
3:1 (0:1)
KS Skenderbeu Korce
cz Štvrtok 14.09.2017, 19:00 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Európska liga • Skupina B

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u sledování dalšího online přenosu se budu těšit – na shledanou! (21:04:02)

Máme za sebou úvodní utkání skupinové fáze Evropské ligy mezi Dynamem Kyjev a KF Skënderbeu. Domácí fotbalisté byli od začátku utkání jednoznačně lepší, jenže v prvním poločase přišel jeden brejk a hosté zásluhou Gjergje Muzaky vedli. Ve druhé půli ale domácí hráči přetavili tvůj tlak na góly a třemi přesnými ranami tak otočili vývoj zápasu. První zápas ve skupině tak dopadl podle očekávání. Na všechny zajímavé momenty a gólové situace se můžete zpětně podívat v našich animacích!

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:18.

90+3

90+1
    Utkání se dohrává na polovině hostujícího celku. Dynamo Kyjev si momentálně dělá na trávníku doslova co chce.

90
    Máme před sebou poslední tři minuty zápasu. Rozhodčí se rozhodli nastavit utkání o tři minuty.

89
    Marko Radaš zatáhl pronikajícího Oleha Huseva za ruku, což se pochopitelně nemohlo líbit hlavnímu rozhodčímu z Belgie. Jasná a zasloužená žlutá karta.

88
    Fotbalisté Skënderbeu drží balón na vlastní polovině a krátkými přihrávkami pomaličku postupují vpřed. Žádná přehnaná aktivita už tam ale není.

86
    Mykola Morozjuk zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů ve středu hřiště. Snad to ale nebude nic vážného a domácí borec bude v pořádku.

85
    Dieumerci Mbokani se snažil o parádičku, když měl v úmyslu prohodit si míč mezi dvěma bránícími hráči. Ti mu to ale dobře přečetli a čistým způsobem ho tam o balón obrali.

84
    Serhij Sydorčuk se dostával do poměrně zajímavé střelecké pozice, jenže postranní sudí svým zdviženým praporkem signalizuje ofsajdové postavení. Rozehrávat tak budou opětovně hosté.

83
    Zápas se už dohrává v hodně pohodovém tempu. Oba týmy už jsou zřejmě s výsledkem zápasu seznámeny a smířeny. Máme před sebou zhruba posledních deset minut hry.

82
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Derlis González, přichází Oleh Husev.

81
    Mykola Morozjuk opět v akci! Tentokráte se ale odhodlal ke střeleckému pokusu ze střední vzdálenosti. Technický pokus gólman hostí vyrazil pouze na rohový kop.

79
    Mykola Morozjuk doběhl skoro ztracený balón, který už pomalinku směřoval do zámezí a dokonce zvládl i odcentrovat. Míč ale doplachtil pouze na hlavu jednoho z obránců, který bez problémů odvrátil míč do bezpečí.

78
    Nepovedená střela Josipa Pivariće skončila pouze na tribuně. Orges Šehi se za ránou pouze ohlédl a nyní si už připravuje míč na odkop od brány.

76
    Střídání v týmu KF Skënderbeu: ze hřiště odchází Segun Adeniyi, přichází Suad Sahiti.

75
    Vypadá to na nějaký problém s kolenem. Snad bude vše v pořádku a střelec zatím rozdílového gólu bude moct pokračovat ve hře.

74
    Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet domácí Júnior Moraes. Rozhodčí raději přivolává zdravotníky, aby šli zkontrolovat jeho zdravotní stav.

Štěpán Hladký

Góly: 48. Sydorčuk (Cygankov), 49. Júnior Moraes (D. González), 65. Mbokani (pen.) – 39. Muzaka (Sowe)

Karty:   23. D. González (DKY), 72. Bujalskij (DKY) – 41. Muzaka (SKK), 57. Vangjeli (SKK), 63. Mici (SKK), 89. Radaš (SKK)

FK Dynamo Kyjev: Koval – D. Vida, Chačeridi, Kádár, Pivarić – Sydorčuk (C), Bujalskij – Cygankov (70. Morozjuk), Harmaš (46. Júnior Moraes), D. González (82. Husev) – Mbokani.
    Náhradníci: Rudko – Šepeljev, Morozjuk, Júnior Moraes, Husev, Kravec, Mykolenko.

KS Skenderbeu Korce: Šehi (C) – Vangjeli, Radaš, Jašanica (67. Aliti), Mici – Osmani (59. Gavazaj) – Muzaka, Dita, Lilaj, Adeniyi (76. Sahiti) – Sowe.
    Náhradníci: Teqja – Aliti, Gavazaj, Škodra, Nešpor, Sahiti, Taku.

Rozhodca: Bart Vertenten – Rien Vanyzere, Thibaud Nijssen – Frédéric Godelaine (všichni Belgie)