Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
FCL Devínska Nová Ves
0:3 (0:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
Streda 13.09.2017, 16:00 • Športový areál Devínska Nová Ves • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Dunajská Streda si s miernymi problémami poradila s Devínskou Novou Vsou a po výsledku 3:0 postupuje do štvrtého kola Slovnaft Cupu. (18:21:08)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2.

90+1

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

88
    Posledné momenty zápasu, Lokomotíva sa za predvedený výkon určite nemá prečo hanbiť.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 600 divákov.

86
    Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa domáci brankár nemusel báť. Lopta končí za bránou.

84
    Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.

82
    Tento ofenzívny atak sa buduje až od brány hostí.

81
    Desať minút do konca duelu, domáci priaznivci ešte povzbudzujú svojich miláčikov.

79
    Už nevidíme také vypäté súboje ako zo začiatku druhého polčasu, Dunajská Streda kontroluje zápas v posledných minútach.

77
    Jubilejný desiaty pokus mieril vedľa tyče Šalamona, ten teraz vykopáva do stredu poľa.

76
    Do konca stretnutia nám zostáva záverečná štvrťhodina, skóre sa ešte môže zmeniť.
    74. Musefiu Olasunkanmi Ashiru - 0:3

Zdroj: 213.sk

74
    Dunajská Streda dala gól!
    MUSEFIU OLASUNKANMI ASHIRU bol v správnom čase na správnom mieste, keď dorazil do prázdnej brány strelu svojho spoluhráča. O postupe DAC je tak definitívne rozhodnuté.

72
    Striedanie v tíme Lokomotíva Devínska Nová Ves: z ihriska odchádza Bumbál, prichádza Matiaš.

71
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Čmelík, prichádza Kalmár.

71
    Dvadsať minút do konca, DAC drží svoje vedenie.

70
    Po rohu prišla siedma strela domácich vedľa bránu Száraza, ten stále čaká na svoj prvý zákrok v dnešnom zápase.