Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
FK 05 Levoča
1:9 (0:3)
MFK Ružomberok
Streda 13.09.2017, 16:00 • FK 05 Levoča • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

84
    Levoča dáva gól! Zaznamenávame aj čestným úspech Levoče, ktorá z tretieho kola Slovnaft Cupu neodíde naprázdno. Striedajúci PETER KAŠPER sa teší z ťažko vydreného gólu.

83
    Ružomberok dal gól!
    Rýchlym tempom sa blížime k desiatke, tím z Fortuna ligy má na túto métu ešte dobrých osem, možno deväť minút. PETER GAL ANDREZLY taktiež prekonal Vilmana.

79
    Po rohu prišiel gól s poradovým číslom osem. Po gólovom koncerte vo Veľkej Lomnici prichádzajú gólové hody aj v Levoči. Kunca bol jediným autorom hattricku iba päť minút, tri góly v treťom kole Slovnaft Cupu vsietil aj TIHOMIR KOSTADINOV.

74
    Netrvalo to dlho a prichádza aj siedmy klinec do rakvy tímu z nižšej súťaže. DOMINIK KUNCA odskakuje v internej súťaži strelcov dnešného zápasu Kostadinovi a pripisuje si hattrick!

73
    Rovný poltucet gólov v bráne Levoče, hostia sa futbalom očividne bavia. TIHOMIR KOSTADINOV taktiež skóruje druhýkrát v zápase.

63
    Už piaty gól hostí v dnešnom zápase, futbalisti Levoče by sa už radi videli v šatni. Do streleckej listiny sa zapísal aj striedajúci TIHOMIR KOSTADINOV.

56
    Štvrtý gól v sieti Vilmana má na svedomí MILAN FERENČÍK.

44
    Rozdiel triedy, MFK pôjde do kabíny s trojgólovým vedením. Už teraz je jasné, že Ružomberok postúpi do štvrtého kola Slovnaft Cupu. DOMINIK KUNCA zaznamenáva svoj druhý gól v zápase.

21
    Náskok Ružomberka sa navýšil. Dovolím si povedať, že o víťazovi je rozhodnuté už po úvodných 20 minútach. DOMINIK KUNCA nadviazal na svojho spoluhráča.

16
    Pokutový kop hostia využili, favorit sa na konci úvodnej štvrťhodiny ujíma vedenia. DOMINIK KRUŽLIAK otvára skóre duelu.

Viktor Kalinács

Góly: 84. Kašper – 16. Kružliak (pen.), 21. Kunca, 44. Kunca, 56. Ferenčík, 63. Kostadinov, 73. Kostadinov, 74. Kunca, 79. Kostadinov, 83. Gal Andrezly

Karty:   85. Kašper (LVC)

Střely na branku: 1:15. Střely mimo: 2:12. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 0:4.
    FK 05 Levoča: Vilman – Janečka, Koršala, Lešňovský, Melničuk, Brincko (C), Kurta, Čeremuga, Sipko, M. Kašper, Seman
    Náhradníci: P. Kašper, Regec, Horváth, Kramarčík

MFK Ružomberok: Krajčírik – Kružliak, Qose, Takáč, Kunca, Kupec, Jonec, P. Maslo, Daniel, Ferenčík, Sapara (C)
    Náhradníci: Macík, J. Maslo, Gal Andrezly, Kochan, Gerec, Kudlička, Kostadinov

Rozhodca: Peter Vlčej – Gabriel Ádám, Martin Špivák