Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
FK 05 Levoča
1:9 (0:3)
MFK Ružomberok
Streda 13.09.2017, 16:00 • FK 05 Levoča • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Ružomberok po Veľkej Lomnici zdevastoval aj Levoču. Tá si doma nechá pamätnú nádielku 1:9 od celku z Fortuna ligy. (18:29:10)

Střely na branku: 1:15. Střely mimo: 2:12. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 0:4.

90

89
    Ešte jeden zákrok Vilmana, ale to bude asi to posledné, čo sa dnes v Levoči udialo.

88
    Posledné sekundy zápasu, pravdepodobne sa nebude nadstavovať ani jedna minúta, o všetkom je už dávno rozhodnuté.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 980 divákov.

86
    Ofenzívne snaženie hostí slávi neúspech. Akcia z ľavej strany nebola úspešná.

85
    Žltú kartu dostáva Kašper (FK 05 Levoča).

84
    Levoča dáva gól! Zaznamenávame aj čestným úspech Levoče, ktorá z tretieho kola Slovnaft Cupu neodíde naprázdno. Striedajúci PETER KAŠPER sa teší z ťažko vydreného gólu.

83
    Ružomberok dal gól!
    Rýchlym tempom sa blížime k desiatke, tím z Fortuna ligy má na túto métu ešte dobrých osem, možno deväť minút. PETER GAL ANDREZLY taktiež prekonal Vilmana.

82
    Rohový kop pre Ružomberok, už štrnásty v tomto meraní síl.

81
    Vstupujeme do záverečnej desaťminútovky, postarajú sa hosťujúci hráči o dvojciferné skóre?

79
    Po rohu prišiel gól s poradovým číslom osem. Po gólovom koncerte vo Veľkej Lomnici prichádzajú gólové hody aj v Levoči. Kunca bol jediným autorom hattricku iba päť minút, tri góly v treťom kole Slovnaft Cupu vsietil aj TIHOMIR KOSTADINOV.

78
    Aj Ruža získala roh, čas plynie veľmi rýchlo.

77
    Štandardka bola zahraná veľmi slabo, do útoku mieria hostia.

76
    V záverečnej štvrťhodine prichádza vôbec prvý roh Levoče, po vôbec prvom streleckom pokuse domáceho tímu.

74
    Netrvalo to dlho a prichádza aj siedmy klinec do rakvy tímu z nižšej súťaže. DOMINIK KUNCA odskakuje v internej súťaži strelcov dnešného zápasu Kostadinovi a pripisuje si hattrick!

73
    Rovný poltucet gólov v bráne Levoče, hostia sa futbalom očividne bavia. TIHOMIR KOSTADINOV taktiež skóruje druhýkrát v zápase.

71
    Do konca zápasu zostáva približne dvadsať minút.

69
    V zápase sa po krátkej odmlke môže pokračovať.

68
    Na zemi sa ocitol jeden z hráčov po tvrdom faule. Sledujeme ošetrovanie, veríme, že to nebude nič vážne.

67
    Striedanie v tíme FK 05 Levoča: z ihriska odchádza Čeremuga, prichádza Regec.

66
    Faul domáceho futbalistu v okolí poliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

65
    Centrovaná lopta adresáta nenašla, domáca obrana pozorná.

63
    Už piaty gól hostí v dnešnom zápase, futbalisti Levoče by sa už radi videli v šatni. Do streleckej listiny sa zapísal aj striedajúci TIHOMIR KOSTADINOV.

61
    Hodina hry za nami, mužstvo z Fortuna ligy musí zápas iba formálne dohrať.

60
    Ruža roh nevyužila, vadiť jej to ale nemusí.

58
    Dvanásty roh pre Ružomberok v zápase, Levoča nezahrávala ani jeden.

56
    Štvrtý gól v sieti Vilmana má na svedomí MILAN FERENČÍK.

55

54
    Striedanie v tíme FK 05 Levoča: z ihriska odchádza Lešňovský, prichádza Kašper.

53
    Domáci futbalista to s aktivitou prehnal. Rozhodca odpískal útočný faul.

52
    Deviaty pokus Ružomberka smeroval mimo brány Levoče.

50
    Ružomberok drží loptu na polovici hostí, Levoča sa musí mať na pozore.

50
    Striedanie v tíme FK 05 Levoča: z ihriska odchádza Melničuk, prichádza Kramarčík.

48
    Zápas sa už iba bude dohrávať, rozhodnuté nie je o finálnej podobe výsledku.

46
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Sapara, prichádza Gal Andrezly.
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza P. Maslo, prichádza Kudlička.
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Qose, prichádza Kostadinov.

46

45

44
    Rozdiel triedy, MFK pôjde do kabíny s trojgólovým vedením. Už teraz je jasné, že Ružomberok postúpi do štvrtého kola Slovnaft Cupu. DOMINIK KUNCA zaznamenáva svoj druhý gól v zápase.

43
    Hostia sa usadili na polovici súpera a zakladajú postupný útok.

41
    Akcia domáceho mužstva po pravej strane nebola úspešná. Brankár hostí bude odkopávať od svojej svätyne.

40
    Posledné minúty prvého polčasu, Ružomberok nedáva Levoči najmenšiu šancu zaútočiť.

38

37

36
    Jedenásť rohových kopov, ale iba dva strelené góly. Levoča prečkala nešetrnú štvrťhodinu a zápas je prerušený.

35
    Po desiatom prichádza aj jedenásty. Neskutočné.

34
    Teraz rozhodne nie, desiaty roh pre hostí.

32
    Deviaty roh pre MFK, kedy táto séria rohových kopov len skončí?

31
    Polhodina je za nami, Ružomberok jasne vládne stretnutiu a užíva si hru v Levoči.

29
    Nie, nie, Vilman zvládol túto situáciu a pripísal si dôležitý zákrok.

28
    Roh aj do tretice, môže sa zdať, že sa opakujem, ale tretí gól Ružomberka visí vo vzduchu a je ho cítiť.

27
    Rohový kop odvrátený iba za cenu ďalšej štandardky spoza rohovej zástavky.

26
    Šiesty roh pre hostí, aj v tejto štatistike svieti domácim nula.

25
    Levoča za polovicu prvého polčasu ani raz nevystrelila na bránu či mimo nej. Je jasné, kto dominuje tomuto stretnutiu.

24
    Skvelá práca domácich obrancov. Nacvičená ofsajdová pasca zaklapla, hostia sa chytili do ofsajdu.

23
    Celok spod Čebraťa nepúšťa nohu z plynu, obrancovia Levoče majú čo robiť.

21
    Náskok Ružomberka sa navýšil. Dovolím si povedať, že o víťazovi je rozhodnuté už po úvodných 20 minútach. DOMINIK KUNCA nadviazal na svojho spoluhráča.

20
    Levoča ustala nápor hostí, ale loptu na vlastných kopačkách dlho neudržala.

19
    Po zablokovanom centri uvidíme piaty roh MFK.

18
    Aj po góle sú lepší futbalisti Ružomberka, ktorí pridali piatu strelu mimo bránu Vilmana.

16
    Pokutový kop hostia využili, favorit sa na konci úvodnej štvrťhodiny ujíma vedenia. DOMINIK KRUŽLIAK otvára skóre duelu.

15
    Bola nariadená penalta v prospech hostí!

13
    Ďalší pokus mieri mimo, hostia sa teraz nevedia trafiť do priestoru troch žrdí.

12
    Uvidíme štandardnú situáciu z nepríjemnej vzdialenosti, bránia sa domáci.

11
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Domáci prečkali tento center do šestnástky.

10
    MFK tlačí a tlačí, hostia chcú čo najskôr otvoriť skóre. Štvrtý roh.

9
    Po štandardke prišla iba ďalšia strela mimo, toto chce lepšiu efektivitu.

8
    V rozpätí niekoľkých minút zaznamenávame už tretí roh hosťujúceho družstva.

7
    Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa domáci brankár nemusel báť. Lopta končí za bránou.

6
    Druhý rohový kop už nepríjemnosti nepriniesol, Levoča si môže vydýchnuť.

5
    Akcia ešte pokračovala, prišla dorážka, ktorú tečoval jeden z domácich hráčov, rohový kop číslo dva pre Ružu.

4
    Po štandardke prichádza prvý pokus Ružomberka, Vilman musel zasahovať.

3
    Rohový kop pre celok z Fortuna ligy.

2
    Ružomberok okamžite začína tlačiť na domáci celok, hostia držia loptu na súperovej polovici.

1

FK 05 Levoča: Vilman – Janečka, Koršala, Lešňovský, Melničuk, Brincko (C), Kurta, Čeremuga, Sipko, M. Kašper, Seman
    Náhradníci: P. Kašper, Regec, Horváth, Kramarčík

MFK Ružomberok: Krajčírik – Kružliak, Qose, Takáč, Kunca, Kupec, Jonec, P. Maslo, Daniel, Ferenčík, Sapara (C)
    Náhradníci: Macík, J. Maslo, Gal Andrezly, Kochan, Gerec, Kudlička, Kostadinov

Rozhodca: Peter Vlčej – Gabriel Ádám, Martin Špivák.

Levoča začala púť národným pohárom už v prvom kole, v ktorom zdolala Spišské Podhradie tesne 2:1. V druhom kole FK 05 doma rozbilo Geču tenisovým výsledkom 6:2, aby práve dnes mohla Levoča privítať celok, ktorý v tejto sezóne odohral európsky zápas s Evertonom. Tím z východného Slovenska sa pritom nachádza až v piatej Podtatranskej lige, kde mu patrí aktuálne 11. miesto.

Ruža začala pohárovú cestu Slovnaft Cupom na výbornú, vo Veľkej Lomnici doslova roztrhala domáci tím 10:0. Vo Fortuna lige sa MFK drží na priebežnej šiestej pozícii so ziskom 11 bodov po siedmich kolách. Očakáva sa jasný postup Ružomberku.

Vážení diváci, vitajte pri sledovaní textového prenosu zo zápasu 3. kola Slovnaft Cupu medzi domácou Levočou a hosťami z Ružomberka. Stretnutie sa začne o 16:00.

Viktor Kalinács

Góly: 84. Kašper – 16. Kružliak (pen.), 21. Kunca, 44. Kunca, 56. Ferenčík, 63. Kostadinov, 73. Kostadinov, 74. Kunca, 79. Kostadinov, 83. Gal Andrezly

Karty:   85. Kašper (LVC)

Rozhodca: Peter Vlčej – Gabriel Ádám, Martin Špivák