Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice
0:7 (0:1)
FC Nitra
Streda 13.09.2017, 16:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Nitra sa dlho trápila, mala iba najtesnejší náskok, ale góly Patrika Abraháma rozhodli o všetkom podstatnom. Do streleckej listiny sa zapísali aj Steinhübel, Vencl a Ďurek. Nitra postupuje do štvrtého kola Slovnaft Cupu po víťazstve 7:0 nad Trenčianskymi Teplicami. (18:37:35)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:18. Střely mimo: 3:15. Rohy: 0:15.

90+1

90
    Nitra dala gól!
    Hostia zaokrúhlili počet rohov na 15, a práve po jubilejnom rohovom kope prichádza aj siedmy gól. V záverečných sekundách sa presadil aj SAMUEL ĎUREK.

88
    Siedmy gól zatiaľ nepadol, blížime sa k záveru.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 328 divákov.

86
    Po dvoch minútach je tu aj štrnásta štandardka spoza rohovej zástavky. Pozoruhodné.

84
    Trinásty rohový kop Nitranov.

83
    Žltú kartu dostáva Kopčan (MŠK Slovan Trenčianske Teplice).

82
    Rovný poltucet vsietila Nitra Trenčianskym Tepliciam a to ešte nie je koniec. Prsty v tom má najmä hráč, ktorý bol na konci akcie. Ním je ONDŘEJ VENCL.

81
    Do konca zápasu zostáva desať minút, Nitra sa prebudila až v druhom polčase, Slovan v poslednej polhodine tempu favorita nestačil.

79
    Hostia zostali pri lopte, rýchlo získali ďalší roh a po ňom prichádza piaty gól v domácej sieti. Pri chuti hrajúci PATRIK ABRAHÁM dnes skóroval už štvrtýkrát.

78
    Nitra po jedenástom rohu neskórovala, ale zostáva pri lopte.

77
    V tejto chvíli zahrávajú hostia jedenásty rohový kop v zápase.

75
    Štvrtý kúsok v bráne domácich, do konca zápasu zostáva záverečná štvrťhodina. Okrem Abraháma sa do streleckej listiny zapísal aj CHRISTIÁN STEINHÜBEL.

74
    Nepresnosť ukončuje akciu hosťujúceho tímu.

74
    Striedanie v tíme MŠK Slovan Trenčianske Teplice: z ihriska odchádza Paška, prichádza Kopčan.

72
    Nitra kontroluje vývoj stretnutia, drží loptu na súperovej polovici a Trenčianskym Tepliciam nedáva možnosť na zaútočenie.

71
    Do konca zápasu zostáva niečo vyše dvadsať minút, o postupujúcom je rozhodnuté.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Nitra. Viac informácií tu.

Góly: 12. Abrahám, 52. Abrahám, 60. Abrahám, 75. Steinhübel, 79. Abrahám, 82. Vencl, 90. Ďurek

Karty:   59. Drienka (TTP), 83. Kopčan (TTP) – 64. Macho (NIT)

MŠK Slovan Trenčianske Teplice: Khouja – Prchlík, Beňo, Krivda (C), Ševela, Mikloš, Augustini, Moško, Paška, Šiko, Drienka
    Náhradníci: Haško, Hamaňa, Sirotný, Škultéty, Ondrejík, Kopčan, Lutišan

FC Nitra: Kolmokov – Niba, Ďurek, Lola, Fábry, Chovanec (C), Ivančík, Machovec, Macho, Vencl, Abrahám
    Náhradníci: Šípoš, Fabiš, Križan, Balaj, Valenta, Steinhübel, Charizopulos

Rozhodca: Peter Cvengroš – Ján Pozor, Katarína Smolíková