Trenčianske Teplice – Nitra 0:7 (kon.) | Závažná Poruba – Žilina 0:11 (kon.) | Medzev – Senica 1:1 (5:4 po pen.)
Levoča – Ružomberok 1:9 (kon.) | Devínska Nová Ves – Dunajská Streda 0:3 (kon.) | Svätý Peter – Trnava 1:8 (kon.)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice
0:7 (0:1)
FC Nitra
Streda 13.09.2017, 16:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Nitra sa dlho trápila, mala iba najtesnejší náskok, ale góly Patrika Abraháma rozhodli o všetkom podstatnom. Do streleckej listiny sa zapísali aj Steinhübel, Vencl a Ďurek. Nitra postupuje do štvrtého kola Slovnaft Cupu po víťazstve 7:0 nad Trenčianskymi Teplicami. (18:37:35)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:18. Střely mimo: 3:15. Rohy: 0:15.

90+1

90
    Nitra dala gól!
    Hostia zaokrúhlili počet rohov na 15, a práve po jubilejnom rohovom kope prichádza aj siedmy gól. V záverečných sekundách sa presadil aj SAMUEL ĎUREK.

88
    Siedmy gól zatiaľ nepadol, blížime sa k záveru.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 328 divákov.

86
    Po dvoch minútach je tu aj štrnásta štandardka spoza rohovej zástavky. Pozoruhodné.

84
    Trinásty rohový kop Nitranov.

83
    Žltú kartu dostáva Kopčan (MŠK Slovan Trenčianske Teplice).

82
    Rovný poltucet vsietila Nitra Trenčianskym Tepliciam a to ešte nie je koniec. Prsty v tom má najmä hráč, ktorý bol na konci akcie. Ním je ONDŘEJ VENCL.

81
    Do konca zápasu zostáva desať minút, Nitra sa prebudila až v druhom polčase, Slovan v poslednej polhodine tempu favorita nestačil.

79
    Hostia zostali pri lopte, rýchlo získali ďalší roh a po ňom prichádza piaty gól v domácej sieti. Pri chuti hrajúci PATRIK ABRAHÁM dnes skóroval už štvrtýkrát.

78
    Nitra po jedenástom rohu neskórovala, ale zostáva pri lopte.

77
    V tejto chvíli zahrávajú hostia jedenásty rohový kop v zápase.

75
    Štvrtý kúsok v bráne domácich, do konca zápasu zostáva záverečná štvrťhodina. Okrem Abraháma sa do streleckej listiny zapísal aj CHRISTIÁN STEINHÜBEL.

74
    Nepresnosť ukončuje akciu hosťujúceho tímu.

74
    Striedanie v tíme MŠK Slovan Trenčianske Teplice: z ihriska odchádza Paška, prichádza Kopčan.

72
    Nitra kontroluje vývoj stretnutia, drží loptu na súperovej polovici a Trenčianskym Tepliciam nedáva možnosť na zaútočenie.

71
    Do konca zápasu zostáva niečo vyše dvadsať minút, o postupujúcom je rozhodnuté.

69
    Futbalista hostí sa z pravého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

68
    Vhadzovanie pre hostí z pravej strany na vlastnej polovici.

67
    Striedanie v tíme MŠK Slovan Trenčianske Teplice: z ihriska odchádza Moško, prichádza Hamaňa.

66
    Center do šestnástky síce dorazil, domáci futbalisti však na bránu nevystrelili.

65
    Faul hosťujúceho hráča. Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju bude domáci celok.

64
    Žltú kartu dostáva Macho (FC Nitra).

62
    Trenčianske Teplice odolávali dobrých 50 minút, potom ale nevydržali nápor Nitry a inkasovali dvakrát v rozpätí necelých desiatich minút.

61
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Fábry, prichádza Fabiš.

60
    Je rozhodnuté, tím z Fortuna ligy pridáva aj tretí gól, posledná polhodina sa bude iba dohrávať. PATRIK ABRAHÁM zaznamenáva hattrick v tomto zápase.

59
    Žltú kartu dostáva Drienka (MŠK Slovan Trenčianske Teplice).

56
    Hosťujúci hráč sa prezentoval strelou mimo brány.

54
    Teraz to domáci futbalisti nemysleli zle, keď sa stredom poľa vybrali do útoku. Akcia bola zastavená pred šestnástkou čistým odobratím lopty.

52
    Ak neprišiel gól po štandardke, tak prišiel z hry. Hostia upokojili situáciu a v zápase vedú 2:0. PATRIK ABRAHÁM prekonal aj Škultétyho.

50
    Ani po tejto štandardke poisťovací gól neprišiel.

49
    Slovan sa musí brániť už deviatemu rohu v poradí.

47
    Center gól nepriniesol, hostia zostávajú pri lopte.

46
    Hneď v úvodných sekundách zahráva Nitra ôsmy roh.

46
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Machovec, prichádza Steinhübel.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Ivančík, prichádza Charizopulos.

46

45+5

45+4
    V zápase pokračujeme, čoskoro by sa mal prvý polčas ukončiť.

45+3
    Už tretie prerušenie hry kvôli ošetrovaniu, prvý polčas sa tak predĺži o ďalšie sekundy.

45+2
    Ofsajdové postavenie domáceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

45+1
    Nadstavuje sa päť minút.

45
    Čoskoro sa dozvieme údaj o nadstavenom čase.

44
    Po centri prišlo iba zakončenie mimo bránu.

43
    Rohový kop s poradovým číslom sedem pre hostí.

42
    Škultéty s prvými zákrokmi, Trenčianske Teplice odolávajú druhému zásahu v ich sieti iba zubami-nechtami.

41
    Päť minút do konca polčasu, Nitra stále v útoku.

39
    Nie, domáci sa ubránili, hostia sa navyše previnili útočným priestupkom.

38
    Šiesty roh pre Nitranov.

36
    Striedanie v tíme MŠK Slovan Trenčianske Teplice: z ihriska odchádza Khouja, prichádza Škultéty.

36
    Turbulentná hra zo strany na stranu, Nitra si na podobné výpady domácich krídelníkov musí dať pozor.

34
    Strela na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa hostia nemuseli obávať. Lopta končí za bránou.

33
    Ani toto zakončenie tímu hostí neohrozilo domáceho gólmana.

32
    MŠK Slovan sa ubránil a bleskovo mieri do útoku.

31
    Piaty rohový kop pre Nitru.

30
    Po 30 minútach vyhrávajú hostia, domáci sa však určite nemienia vzdať.

28
    Šanca hostí, ktorá bola vedená stredom ihriska, bola zastavená dôraznou obranou domáceho mužstva.

27
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

26
    Faul domácich v stredovom kruhu. Voľný kop pre tím hostí.

24
    Trenčianske Teplice na Kolmokova nevystrelili v prebiehajúcom dueli ani raz, takto sa vyrovnania rozhodne nedočkajú.

23
    Zakončenie zvnútra šestnástky ohrozilo domáce mužstvo! Domáci našťastie neinkasovali, ich brankár sa teraz vyznamenal.

21
    Ďalší pokus mieri mimo, domáci sa teraz nevedia trafiť do priestoru troch žrdí.

20
    Po dvadsiatich minútach vedú hostia po dobrom výkone, pri lopte pre zmenu Slovan.

19

18
    Vhadzovanie pre hostí z pravej strany na útočnej polovici.

16
    Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

15
    Nádejná šanca je minulosťou, nepresnosť pochovala nádeje domácich.

14
    Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

12
    Štvrtá štandardka spoza rohovej zástavky prináša úvodný gól, hostia sa zaslúžene ujímajú vedenia. PATRIK ABRAHÁM otvára skóre stretnutia.

12
    A po treťom prichádza aj štvrtý.

11
    Tretí roh pre Nitru, gól visí na vlásku.

10
    V zápase sa po krátkej odmlke môže pokračovať.

9
    Na zemi sa ocitol jeden z hráčov po tvrdom faule. Sledujeme ošetrovanie, veríme, že to nebude nič vážne.

7
    Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od domácej brány.

6
    Trenčianske Teplice sa ubránili, Khouja ale musel zasahovať pri strele zvnútra šestnástky.

5
    Šanca na reparát, druhý roh pre Nitru.

4
    Prvý rohový kop duelu patrí hosťom.

3
    Nitra začala aktívnejšie a uzavrela súpera na jeho polovici.

1

MŠK Slovan Trenčianske Teplice: Khouja – Prchlík, Beňo, Krivda (C), Ševela, Mikloš, Augustini, Moško, Paška, Šiko, Drienka
    Náhradníci: Haško, Hamaňa, Sirotný, Škultéty, Ondrejík, Kopčan, Lutišan

FC Nitra: Kolmokov – Niba, Ďurek, Lola, Fábry, Chovanec (C), Ivančík, Machovec, Macho, Vencl, Abrahám
    Náhradníci: Šípoš, Fabiš, Križan, Balaj, Valenta, Steinhübel, Charizopulos

Rozhodca: Peter Cvengroš – Ján Pozor, Katarína Smolíková.

Slovan začal v Slovnaft Cupe už v prvom kole, v ktorom zdolal Veľkú Hradnú 3:0. V druhom kole to už Trenčianske Teplice nemali také ľahké, keď narazili na Tepličku nad Váhom. Stretnutie dospelo až do penaltového rozstrelu, v ktorom vyhral Slovan 4:3. Trenčianske Teplice pôsobia až v IV. lige v skupine Severozápad, tam im patrí až predposledné 15. miesto bez zisku bodu po piatich zápasoch.

FC Nitra

Prekvapenie tejto sezóny Fortuna ligy sa stále drží na prvom mieste o bod pred Slovanom a Trnavou aj napriek prehre práve so Spartakom v uplynulom kole. Púť Slovnaft Cupom začala pre tím spod Zobora v uplynulej fáze turnaja. Corgoni rozobrali Bytču na jej vlastnom ihrisku v pomere 8:1. Postup Nitry sa očakáva aj v treťom kole.

Vážení diváci, vitajte pri sledovaní textového prenosu zo zápasu 3. kola Slovnaft Cupu medzi domácimi Trenčianskymi Teplicami a hosťami z Nitry. Stretnutie sa začne o 16:00.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Nitra. Viac informácií tu.

Góly: 12. Abrahám, 52. Abrahám, 60. Abrahám, 75. Steinhübel, 79. Abrahám, 82. Vencl, 90. Ďurek

Karty:   59. Drienka (TTP), 83. Kopčan (TTP) – 64. Macho (NIT)

Rozhodca: Peter Cvengroš – Ján Pozor, Katarína Smolíková