Pardubice – Chomutov 1:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta Praha 6:1 (kon.) | Plzeň – Olomouc 10:0 (kon.)
Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Litvínov – Hradec Králové 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Liberec – Zlín 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Oceláři Třinec
cz Utorok 12.09.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tipsport extraliga (ČR) • 3. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:54:46)

Střely na branku: 18 -21

Je dobojováno. Dukla ve třetí třetině marně sahala po kontaktním gólu. Hosté byli prakticky u všeho dříve, velmi dobře své dvoubrankové vedení bránili a ani v závěru nedopustili, aby Jihlava snížila na rozdíl jediné branky. V této části hry tak žádný gól nepadl a hosté si tak z Horáckého zimního stadionu v Jihlavě odvezou všechny tři body. Dukal naopak odejde s prázdnou.

59:37
    Martin Růžička ze středního pásma nahodil žabku na prázdnou jihlavskou klec, ale zhruba o deset centimetrů ji minul. Už to ale vypadá, že hosté své vedení udrží.

59:29
    Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje zpět do jejich pásma a Jihlava je stále v šesti hráčích v poli.

59:22
    Volden je na střídačce a domácí zkusí powerplay.

59:00
    Hosté mají kotouč na svých holích a je tu poslední minuta v této části hry. Dukla už má pramálo času na to, aby se zápasem ještě něco udělala.

58:34
    Irgl je na ledě a Třinec je v plném počtu.

58:04
    Hosté se znovu dokázali osvobodit a znovu tak míří k dalšímu ubráněnému oslabení. Ještě je tu ale útok Dukly, která už je v pásmu Třince.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Hra je přerušena. Protasenja byl postaven v brankovišti a hlavní sudí vykazuje hru zpět do středního pásma.

56:34
    Zbyněk Irgl oslabuje svůj tým, dostává dvě minuty za vysokou hůl a je tu opět šance snížit na rozdíl jediného gólu. Podaří se to Dukle?

56:34
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Zbyněk Irgl – 2 min., vysoká hůl).

56:08
    Radoslav Macík se prosmýkl mezi obránci Třince a poté se z levé strany chtěl dostat ke střele, jenže z toho nic nebylo. Tomáš Linhart o o kotouč obral a posílá ho pryč od vlastní branky.

55:09
    I nadále jsou hosté usazeni v pásmu Dukly, ale ke střele před Voldenem se nedostali. Nicméně neustále obléhají prostor před jeho brankou a ten tak musí být stále pozorný.

54:50
    Zbyněk Irgl číhal před brankou domácích, poté na něho mířil kotouč po střele spoluhráče, ale jeho teč skončila jen na betonech Larse Voldena.

54:25
    Bohumil Jank je zpět na ledové ploše a Třinec ubránil další oslabení. Je tedy v plném počtu.

53:40
    V další šanci se ocitl Lukáš Žálčík, ale opět na Hrubce nevyzrál. Dnes je hodně aktivní před jeho brankou, ovoce to ovšem nenese.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 4. Adamský (Polanský, M. Doudera), 26. Jank (Rákos, Martin Růžička)

HC Dukla Jihlava: Volden (Škarek) – E. de la Rose, Suchánek, Šidlík, Bryhnisveen, Ulrych, Kajínek, Váňa – Macík, J. Skořepa (A), Jiránek – Čachotský (C), F. Seman, Rys – Žálčík, Hlinka, Anděl – Protasenja, R. Hubáček, Diviš (A).
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Adámek, Jank, Roth, M. Doudera, D. Musil – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (C) – Adamský (A), Polanský, Svačina – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – O. Kovařčík, Cienciala, Hrňa.

Rozhodca: Sýkora, Pešina – Jindra, Zíka

Diváci: 5 296