Kladno – K. Vary 3:0 (kon.) | Hradec Králové – Olomouc 3:1 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 2:4 (kon.)
Litvínov – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.) | Detva – Michalovce sk 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:0 (kon.) | HC Slovan – Kometa Brno sk 3:2 (1:0 po s.n.)
Mor. Budějovice – Osmos Bratislava 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 3:4 (kon.) | Poprad – SAPA Fehérvár sk 4:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
Fehérvár AV19
Utorok 15.08.2017, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

55:46
    Fabianova strela sa odrazila od zadného mantinelu, Rajna si myslel, že puk má, no Vandas si ho všimol ležať pri ňom a z absolútnej blízkosti bránku minul!

54:12
    Poprad si zahrá presilovku. Csanád Erdély dostáva dve minúty za hákovanie.

47:36
    SAPA Fehérvár AV19 dal gól!
    Hostia znižujú a dostávajú sa na rozdiel jedného gólu. Reisz medzi kruhmi prenechal dozadu na FERENCA KOCSISA, ktorý šikovnou strelou švihom prekvapil Corbeila!
    Asistencie: Áron Reisz, Juha Uotila.

39:02
    Poprad si zahrá v závere tretiny presilovku. Péter Vincze dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

36:48
    Navyše sa presilovka maďarského mužstva končí. Péter Vincze dostáva dve minúty za držanie.

35:01
    Fehérvár však bude hrať presilovú hru. Richard Rapáč dostáva dve minúty za hákovanie.

33:23
    Poprad dal gól!
    Poprad zvyšuje svoj náskok. Abdul našiel na modrej čiare voľného PETRA KONIGA, ktorý neváhal, namieril a švihom perfektne trafil do hornej žrde a puk následne skončil v bráne. S Rajnom do tretice nehrala konštrukcia bránky.
    Asistencie: Jindřich Abdul, Matej Paločko.

32:33
    Obojstranné vylúčenie. Jesse Jyrkkiö odchádza na trestnú lavicu za sekanie a Richard Rapáč, keďže po odpískaní mierne odplácal, si odsedí dve minúty za hrubosť.

27:13
    Podtatranci sa dostávajú do vedenia v zápase. Rapáč posunul medzi kruhy MICHAELOVI VANDASOVI, ktorý šikovnou strelou švihom zasadil Rajnovi takzvaný teplomer.
    Asistencie: Richard Rapáč, Peter Lichanec.

24:19
    Poprad bude hrať presilovú hru. David Gilbert dostáva dve minúty za podrazenie.

19:00
    Fabian vystrelil z prvej z pravého kruhu. Pred Rajnom nastal zmätok a trochu sa tam do seba pustili Vandas so Szirányim. Vandas odchádza na trestnú lavicu za sekanie.

16:21
    Poprad získava presilovú hru. Olivier Latendresse dostáva dve minúty za sekanie.

10:03
    Po strede Krisztiána Szabá s Patrikom Svitanom ostal domáci Svitana trochu otrasený, no potom odišiel bez problémov po vlastných. Szabó dostáva dve minúty za vrazenie.

09:24
    Poprad sa môže súperovi revanšovať v presilovej hre. Bence Stipsicz dostáva menší trest za hákovanie.

07:47
    SAPA Fehérvár AV19 dal gól! Je opäť vyrovnané. DÁNIEL KÓGER dostal od Latendressa prihrávku na vrchol pravého kruhu. Namieril vynikajúco, švihom trafil pod hornú žrď!
    Asistencie Oliver Latendresse, Jeff Lovecchio.

07:39
    Fehérvár bude hrať presilovú hru. Denis Vikarev si odsedí dve minúty za sekanie.

05:23
    Domáci využívajú presilovku a otáčajú stav stretnutia. Rajna takmer nič nevidel, pretože mal pred sebou cloniaceho Paločka. ALEŠ JEŽEK vyslal jednoduchú strelu švihom na bránku a tá prenikla pomedzi Rajnove nohy!
    Asistencia: Denis Vikarev.

03:47
    Poprad si zahrá skoro polminútovú presilovku piatich proti trom. Csanád Erdély dostáva dve minúty za sekanie.

02:15
    Prvá presilovka aj pre domáci celok. Za hákovanie si dve minúty posedí Bence Szabó.

00:59
    Okamžitá odpoveď od domáceho celku! Mlynarovič sa rozbehol po ľavom krídle, Rajna vyrazil jeho strelu pred seba, kde prišiel šikovný PATRIK SVITANA a bekhendom zavesil pod brvno!

00:43
    Hostia využívajú úvodnú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia! Latendresse dostal dobrú prihrávku medzi kruhy, Corbeil vyrazil na opačný kruh, kde bol DÁNIEL KÓGER a iba do prázdnej bránky doklepol puk.
    Asistencie: Olivier Latendresse, David Gilbert.

Úvodné buly vyhrali hostia, no po pár sekundách je hra ihneď prerušená a presilovku si zahrá Fehérvár. Na dve minúty za podrazenie si ide sadnúť Peter Lichanec.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 1. Svitana (Mlynarovič), 6. Ježek (Vikarev), 28. Vandas (Rapáč, Lichanec), 34. König (Abdul, Matej Paločko) – 1. Kóger (Latendresse, Gilbert), 8. Kóger (Latendresse, Lovecchio), 48. Kocsis (Reisz, Uotila)

HK Poprad: Corbeil (Kostenko) – Rusina, Ježek, D. Brejčák (A), König, Fabian (C), Ignatov, D. Šterbák, Dinda – Bondra, Vikarev, Lichanec – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – R. Rapáč, Heizer, Vandas – Matúš Paločko, Matej Paločko, Abdul
    Fehérvár AV19: Rajna (Scola) – Uotila, Jyrkkiö, Vidmar, Harty, Stipsicz, Szirányi, D. Szabó – Lovecchio (A), Erdély, Kóger (C) – Gilbert, Latendresse (A), B. Szabó – Vincze, Music, K. Szabó – Sárpátki, Reisz, Kocsis