Teplice – Jablonec 1:1 (kon.) | Karviná – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Zlín 1:0 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FK Jablonec
cz Nedeľa 13.08.2017, 16:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • HET liga (CZ) • 3. kolo

Zápas končí zaslouženou remízou 1:1. Souboj dvou severočeských rivalů byl hodně vyrovnaný. Jablonec se dostal do vedení v 80. minutě zásluhou Ondřeje Mihálika, záhy ale v 85. minutě z penalty vyrovnal domácí Martin Fillo. (17:51:06)

90+3

90+3
    Po rohu se ještě dostal ke zblokované střele Suchan, ale míč skončil u gólmana Hrubého.

90+2
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Martin Kouřil.

90+2
    A ještě poslední roh pro Teplice v zápase!

90
    Sudí Příhoda nastavuje zápas o dvě minuty!

90
    Z velké dálky pálil Šušnjar nad bránu.

89
    Krob z rohového kopu našel Filla, který hlavičkoval nepřesně.

88
    Vondrášek vybojoval roh pro Teplice.

87
    Jablonec se zase mohl dostat do vedení, když Mehanovič loboval do břevna!!

87
    Teď je hra hodně živá, oba celky útočí a chtějí rozhodnout ve svůj prospěch!

85
    Teplice právě vstřelily branku!
    Penaltu proměnil MARTIN FILLO, když tvrdou ranou poslal Hrubého na druhou stranu – 1:1.

84
    Žlutou kartu dostává Tomáš Hübschman (FK Jablonec).

84
    Po deseti vteřinách na hřišti si střídající Marek Červenka došel pro penaltu, když byl stažen ve vápně!

83
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Admir Ljevakovič, přichází Marek Červenka.