Ufa – Rostov 1:4 (kon.) | CSKA Moskva – S. Moskva 2:1 (kon.) | Machačkala – FK Dinamo Moskva 1:3 (kon.)
FC Ufa
1:4 (0:0)
FK Rostov
cz Sobota 12.08.2017, 14:00 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 6. kolo

Domácí fotbalisté se dokázali prosadit jako první. Krásnou ránou bez přípravy se prezentoval Ondřej Vaněk. Pak se ale čtyřikrát prosadili hosté a bylo po zápase. Ufa hrála v prvním poločase lépe, ale nedokázala své šance proměnit. Rostov dokázal během tří minut otočit zápas. (15:52:39)

90+2

90+2
    Hostující celek se v závěru zápasu dostal do střelecké pozice. Eldor Šomurodov dobře vypálil, ale brankář Alexandr Bělenov míč kryje.

90+1
    V poklidném tempu se zápas, dohrává, ani jeden celek se už nikam nežene.

90+1
    Dvě minuty uvidíme nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Domácí brankář odehrává míč od své branky, v závěru zápasu mnoho zajímavých momentů k vidění už není.

87
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Vladimir Ďaďun, přichází Eldor Šomurodov.

85
    Dmitrij Stockij se probojoval do střelecké pozice, jeho rána ale byla zablokovaná obráncem. Gólman Sergej Pesjakov zasahovat nemusel.

84
    Matija Boben má míč na své obranné polovině a hraje s klidem. Rostov zápas, ve kterém dokázal otočit z 0:1 na 4:1, dohrává.

83
    Domácí Kehinde Fatai zkoušel po levé straně založit rychlou akci, ale na jeho centr nikdo ze spoluhráčů nedosáhl.

82
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, hosté se rozhodli hrát co nejdál od vlastní brány.

81
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky, hosté vedou o tři góly a mají namířeno k výhře v tomto zápase.

Dnešní utkání sleduje 5 626 diváků.

80
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Pavel Alikin, přichází Islamnur Abdulavov.

79
    Domácím fotbalistům se nyní nedaří vůbec nic, nemohou se stabilněji prosadit na útočné polovině. Rostov je výrazně lepším týmem.
    77. Miha MEVLJA - 1:4

77
    Rostov právě vstřelil branku!
    Domácí obrana se nyní musela červenat. Timofej Kalačev rozehrával volný kop. Rozhodl se pro centru před branku. MIHA MEVLJA se přes defenzivu Ufy protlačil k hlavičce a jeho pokus končí přesně v bráně. Asistence: Timofej Kalačev.

76
    Centr před branku se ovšem domácímu hráči nepovedl podle představ, a tak akce Ufy končí.

Jan Prošek

Góly: 55. Vaněk (Stockij) – 57. Gaţcan, 64. Kalačev (pen.), 66. Kalačev (Ďaďun), 77. M. Mevlja (Kalačev)

Karty:   47. Stockij (UFA), 51. Bezdenežnych (UFA)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.
    FC Ufa: Bělenov – Jokić, Alikin (80. Abdulavov), Tabidze, Živogljadov, Stockij – Zasejev, Paurević (46. Bezdenežnych), Vaněk (68. Sysujev) – Fatai, Igboun.
    Náhradníci: Šelija – Carp, Suchov, A. Nikitin, Obljakov, Bezdenežnych, Safronidi, Sysujev, Abdulavov, Krotov.

FK Rostov: Pesjakov – Paršivljuk, M. Mevlja, Ingason, Boben, Ustinov – Majer (63. Kalačev), Gaţcan, Jusupov, Doumbia (63. Zujev) – Ďaďun (87. Šomurodov).
    Náhradníci: Gošev, Abajev – Kirejev, Kalačev, Bajramjan, Mogilevec, Zujev, Ezatolahi, Quintero, Šomurodov.