Olympia Radotín – Žižkov 2:2 (kon.) | Příbram – Vlašim 2:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Třinec 1:0 (kon.)
FK Olympia Radotín
2:2 (2:1)
FK Viktoria Žižkov
cz Sobota 12.08.2017, 10:15 • Stadion Evžena Rošického, Praha-Strahov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 3. kolo

To je z mé strany vše, hezký den. (12:08:43)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, které nakonec vítěze nepoznal, protože Olympia hrála s Viktorií Žižkov nerozhodně 2:2. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá. Domácí byli do 60. minuty lepším celkem, ale pak na hřišti dominovali hosté.

90+2

90+2
    Z rohu ale nic nebyl a už se nic nestane.

90+2
    Jiří Duben dobře zakročil, když zblokoval přihrávku na rohový kop.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty.

90
    Giorgos Katidis dostal parádní míč a šel sám na Hrubeše, ovšem v zakončení selhal a branku z dobré pozice netrefil!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože útočným faulem se provinil Vojtěch Engelmann.

87
    Rohový kop pro Viktorii.

86
    Po nákupu Frydrycha míč sebral Karel Hrubeš, který okamžitě rozehrál.

84
    Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Karel Hejný, přichází Daniel Bareš.

83
    Lukáš Maršálek fauloval, uviděl druhou žlutou kartu a následuje tedy karta barvy červené!
    83.

83
    Ale domácí vyrazili dopředu a sám před brankářem se zjevil Giorgos Katidis, ale zakončení nezvládl a branku vůbec netrefil!

82
    Viktoria stále diktuje tempo hry a snaží se přidat třetí branku, ale zatím se jim to nedaří.

80
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

78
    Střídání v týmu FK Olympia Praha: ze hřiště odchází Miroslav Verner, přichází Jiří Duben.