SR 18 – Bielorusko U18 sk 1:4 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:4 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Chomutov – Liberec 1:6 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | B. Bystrica – Cracovia sk 9:4 (kon.)
Poprad – Zvolen 6:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan sk 3:0 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 4:3 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Bielorusko U18
Štvrtok 03.08.2017, 17:00 • ZŠ Ondreja Nepelu, Bratislava • Prípravný zápas

Slovenský výber do 18 prehral v prvom prípravnom zápase pre Memoriálom Ivana Hlinku s výberom Bieloruska 1:4. O jediný gól Slovenska sa postaral v 13. minúte Kováčik. To je od nás z Bratislavy pre dnes všetko. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemný zvyšok večera.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, Slovensko stále prehráva s Bieloruskom 1:4.

57:23
    Domáci v plnom počte. (19:21:57)

55:23
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Čederle – 2 min., podrazenie).

55:01
    Dnešné stretnutie sleduje 289 divákov.

54:47
    Hostia v plnom počte.

52:47
    Vylúčenie v tíme Bielorusko U18 (Plavinskij – 2 min., hákovanie).

46:10
    Tím Bielorusko U18 práve strelil gól! Bielorusko znovu využíva presilovú hru, pri prihrávke Barškova pridáva štvrtý gól hostí aktívny ANDREJ PAVLOV. Asistencie: Artsion Barškov, Michail Kovaľov.

45:02
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Sarvaš – 2 min., vrazenie na mantinel).

40:41
    Tím Bielorusko U18 práve strelil gól! Hostia sa dostávajú o vedenia už o 2 góly, presne namieril ANDREJ PAVLENKO! Bez asistencie.

40:10
    Vážení hokejoví priatelia, z tretej tretiny vám prinesieme informácie o zmene stavu.

40:01

Ospravedlnte prosim technicke problemy, informacie o tretej tretine budu doplnene dodatocne.

Bielorusi vsietili v druhej tretine jeden gól, vyhrávajú tak po dvoch tretinách 2:1. Naši hokejisti boli v druhej tretine aktívnejší, ale neefektívni a aj preto prehrávajú.

Tretia tretina sa začne približne o 18:34.

40:00

39:50
    Okuliar sa ocitol v bezprostrednej blízkosti brány, no stál bokom a puk dobre netrafil. Potom ešte Kováčik mal šancu, keď obkrúžil bránu, no puk nie a nie skončiť v sieti!

38:36
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Turan – 2 min.).

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 13. Kováčik (Okuliar, Bučko) – 6. Mezheynikov (Pyshkaylo, Solovyev), 27. Usou (Azhgirei, Pavlenko), 41. Pavlenko, 47. Pavlenko (Barškov, Kovaľov)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Vojvoda (Bátory, Vyletelka) – Dlugoš, Ilenčík, Turan, Vitaloš, Bučko, Šalka, Škorec, Zekucia, Kobolka – Kupka, Čajkovič, Čederle, Hryzák, Kováčik, Melcher, Minko, Paulíny, Pjaták, Šeliga, Okuliar, Sarvaš, Džugan, Faško-Rudáš
    Bielorusko U18: Andreyev (Tolopilo) – Kovalyov, Solovyev, Barshchou, Shechin, Koliachonok, Shkrabau, Goncharov – Pyshkaylo, Masilevich, Mezheynikov – Usou, Azhgirei, Pavlenko – Kurylovich, Serhienya, Karelau – Katsialouski, Stepanov, Plavinski

Rozhodca: Kubuš, Jonák – Kacej, Výleta