SR 18 – Bielorusko U18 sk 1:4 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:4 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Chomutov – Liberec 1:6 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | B. Bystrica – Cracovia sk 9:4 (kon.)
Poprad – Zvolen 6:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan sk 3:0 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 4:3 (kon.)
HK Poprad
6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
HKM Zvolen
Štvrtok 03.08.2017, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

V tretej tretine sme videli ešte jeden gól. Václav v 53. minúte upravil na konečných 6:1. Zvolen odštartoval zápasovú prípravu veľmi neúspešne. Popradčania si naopak pripisujú druhé víťazstvo v príprave.

Ďakujeme za pozornosť. (20:09:53)

59:04
    Babík si pripísal na konto ďalší úspešný zákrok a vhadzovať sa bude po jeho ľavici.

58:27
    Kroták šikovne našiel medzi kruhmi Vandasa, ktorý vystrelil švihom, no nechal vyniknúť brankára Babíka. Ten totižto predviedol krásny semafor.

57:18
    Poprad bude ešte v závere tretiny hrať presilovku. Nino Ondris je vylúčený na dve minúty za držanie.

56:49
    Tomčákovi sa podarilo uvoľniť na pravom kruhu a vystreliť. Jeho zakončenie však skončilo mimo bránky.

56:20
    Lichanec posunul do rohu klziska Václavovi, ktorý však už Bogoslovského nenašiel. Zvolenčania získali puk vo vlastnom pásme.

54:55
    Vandas sa dostal k odrazenému puku z rohu klziska a poslal ho preč. Zvolenčania sú zatiaľ v presilovke bezzubí.

53:37
    Zvolen si bude môcť zahrať presilovku. Peter Bjalončík dostáva dve minúty za hákovanie.

53:36
    Perfektný zákrok od Kostenka! Raisov pred bránkoviskom naservíroval Törökovi, ktorý vystrelil z prvej, no objavil sa tam zázračný betón domáceho gólmana.

52:53
    Poprad dal gól!
    Kamzíci sa radujú zo šiesteho gólu. Lichanec na malom priestore pred bránkoviskom dokázal pripraviť príležitosť pre RASTISLAVA VÁCLAVA, ktorý z prvej prestrelil Babíka!
    Asistencie: Peter Lichanec, Denis Šterbák.

52:31
    Rusinovi sa podarilo udržať pásmo, okamžite posunul na Lichanca, ktorý vyskúšal Babíka švihom. Jeho vyrážačka bola na správnom mieste.

51:42
    Kelemen šikovne krížom posunul Ďalogovi, ktorý vystrelil spomedzi kruhov. Jeho strelu ešte tečoval domáci Krempaský a skoro si nechtiac trafil do vlastnej brány. Puk však letel mimo.

50:41
    Arne Kroták to skúsil individuálne, dostal sa dopredu po pravom krídle, pretlačil sa pred bránku, no mieril iba do Babíka.

49:52
    Zvolen sa bude musieť brániť vo štvorici. Lukáš Dubeň dostáva trest za podrazenie.

48:02
    Ondris sa snažil šikovnou strelou prekvapiť Kostenka, švihom strieľal z pravého kruhu, no puk letel vedľa.

47:21
    Vandas naservíroval krížom ako na podnose Krotákovi, ktorý mal už pred sebou takmer celú odkrytú bránu, no mieril nad!

46:53
    Krempaský sa pomocou šikovnej kľučky uvoľnil a následne vypálil z pravého kruhu príklepom. Puk však letel mimo.

45:22
    Ján Ťavoda sa šikovne preštrikoval po pravom krídle a dokázal zakončiť z tesnej blízkosti. Puk letel na Kostenkov betón.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 6. Bogoslovskij (Václav, Lichanec), 17. Kroták (Vandas), 30. Bednarčík (Bjalončík, D. Brejčák), 32. Krempaský (Mlynarovič, Štrauch), 32. D. Šterbák (Bogoslovskij, Václav), 53. Václav (Lichanec, D. Šterbák) – 20. Dubeň (Fekiač)

HK Poprad: Kostenko (Corbeil) – D. Brejčák (A), Ignatov, Krempaský, König, Rusina, D. Šterbák, Krmenčík, Bdžoch – Kroták, Vikarev, Vandas – Štrauch, Mlynarovič (A), Svitana (C) – Bogoslovskij, Lichanec, Václav – B. Šterbák, Bjalončík, Bednarčík
    HKM Zvolen: Babík (Šimko) – M. Novák (A), Dubeň, Bokroš, Andersons (C), Ťavoda (A), Drgoň, Ondris, Priatka – Török, V. Fekiač, Raisov – Vidělka, Cutt, Obdržálek – Kelemen, Jakubík, Ďaloga – J. Tatar, Tomčák, Marcinek