Přerov – Třebíč 3:0 (kon.) | HC Slovan – Zlín sk 4:6 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:6 (1:3, 1:2, 2:1)
Berani Zlín
Streda 02.08.2017, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Prípravný zápas

Je dobojované, v riadnom hracom čase zvíťazil Zlín, Slovan uspel v predĺžení, ktoré sa hralo ako bonus pre divákov po dohode trénerov oboch tímov. V samostatných nájazdoch uspel opäť domáci Slovan, keď svoju šancu v gól pretavil Řepík. Zlín víťazí v Bratislave a ja želám priaznivcom hokeja z Bratislavy už len pekný večer a pohodlnú tropickú noc. (20:34:04)
    Záverečné podanie si rúk

3. séria
    1:0
    Řepík svoj nájazd premenil a diváci si dnes naposledy zakričali gól.

3. séria
    0:0
    Nosek opečiatkoval brvno Janusovej bránky.

2. séria
    0:0
    Buchtelemu puk v rozhodujúcej chvíli skĺzol z hokejky.

0:0
    Honejsek premiešal pred Janusom, Jaro ho vychytal.

Samostatné nájazdy začínajú.

60:50
    Slovan Bratislava dal gól!
    Slovan udrel v predĺžení, LUKÁŠ KAŠPAR sa preštrikoval až pred brankára a pomedzi betóny svoju šancu využil.

60:22
    Illo vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Janus puk poslal za svoju bránku, Slovan pôjde do akcie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zápas v riadnom hracom čase vyhral Zlín, pomer striel do priestoru bránky po tretej tretine 27:17, po dohode trénerov budeme pokračovať v hre predĺžením aj samostatnými nájazdmi, bez ohľadu na výsledok.

59:48 ZAGRAPAN - 4:6

59:48
    Zlín dal gól!
    Kozák chyboval prihrávkou v útočnom pásme, puk do opustenej klietky domácich poslal MAREK ZAGRAPAN. Asistencia: Radoslav Illo.

59:29
    Slovan sa dostal s pukom pred bránku hostí, došlo však k jej posunutiu a hlavný hru musel prerušiť. Vhadzujeme po pravej ruke Kašíka.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 11. Buchtele (Mikúš), 24. Liška (Sádecký), 51. Řepík (Hrnka, Taimi), 58. Kašpar, 61. Kašpar – 5. Ondráček (Šťastný), 15. Řezníček (Nosek, Honejsek), 19. Popelka (Šťastný), 30. Okál (Ferenc), 36. Kubiš (Illo, Honejsek), 60. Zagrapan (Illo)