FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
1.FC Heidenheim 1846
cz Pondelok 17.07.2017, 18:00Prípravný zápas

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:24:21)

Zápas je u konce a Liberec své rakouské soustředění zakončil remízou 1:1. Ve druhé půli byl o něco aktivnější Heidenheim, který také v 66. minutě otevřel skóre pohotovým Johnem Verhoekem. Náskok ale německému týmu vydržel pouze do 79. minuty, kdy gólmanovo nepřesné rozehrání využil Ondřej Machuča a pohotově srovnal na konečný výsledek.

90

90
    Vše vyvrcholilo střelou zpoza pokutového území, míč prolétl o několik metrů nad brankou.

89
    Hra se nám po dlouhém křížném pasu přesunula na druhou stranu.

88
    Další standardka pro Heidenheim, německý tým se snaží v závěru utkání ještě přidat na tempu a skórovat.

87
    Míč sice skončil po závaru v brance Liberce, uznán ale nebyl pro ofsajdové postavení střelce.

86
    Signál na zadní tyč nebyl myšlen špatně, finální přihrávka ale postrádala přesnost.

85
    Přímý kop pro Heidenheim, faulem se provinil Bosančić.

84
    Série autových vhazování obou týmů, trochu se nám to teď rozkouskovalo.

83
    Poslední střídání Liberce, Jelinka nahradil Potočný.

83
    Liberci nevyšla akci pravým křídlem, centr na malé vápno hráči Heidenheimu nedopustili.

82
    Něco podobného se bude opakovat i na druhé straně.

81
    Německý tým vhazuje na pravé straně útočné poloviny.

80
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu.
    79. Ondřej MACHUČA - 1:1

79
    Liberec právě vstřelil branku!
    No vida a je srovnáno. Gólman Heidenheimu zaváhal v rozehrávce, doslova namazal na nohu ONDŘEJE MACHUČI a ten pohotově trefil odkrytou branku.

78
    Po něm se ještě chvíli hrálo u vápna Liberce, už je ale po akci, zakončení na branku nepřišlo.