Austrália – Nemecko 2:3 (kon.)
Austrália
2:3 (1:2)
Nemecko
cz Pondelok 19.06.2017, 17:00 • Olimpijskij stadion Fišt, Soči • Pohár konfederácií • Skupina B

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:54:27)

Joachim Löw má ruce nad hlavou, jeho tým dnes slaví vítězství, které se zdálo být jasné, ovšem díky heroickému výkonu Australanů se mistři světa o výhru celkem báli. Ve druhém poločase předvedli fotbalisté ve žlutých dresech parádní výkon, zatlačili německé superhvězdy před jejich vápno a nechybělo málo, aby se jim podařilo vyrovnat! Němci však těsné vedení nakonec s vypětím všech sil udrželi a slaví „povinné“ vítězství.

90+4

90+3
    Timo Werner (Německo) posílá pas z levé strany před branku, ale ten zastavil obránce soupeře.

90+2
    Nastavují se čtyři minuty, Australanům tak ještě něco málo času zbývá.

90+1
    Míč ale míří na bližší tyč, kde odhlavičkovává Joshua Kimmich (Německo), je po naději, naopak, Australané musí zastavovat rychlý brejk, jehož autorem je Werner, ten nakonec i vystřelil, ale branku netrefil.

90
    A právě nyní vypršelo devadesát minut základní hrací doby, po zákroku Skhodrana Mustafiho mají Australané k dispozici roh z levé strany!

89
    Tim Cahill (Austrálie) se hnal z levé strany do zakončení, vystřelil, ale pozorného Lena nepřekonal.

87
    Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Tomi Juric, přichází Tim Cahill.

86
    Nepřesný pas na Wernera, který ale ještě dostihne míč na hrací ploše a tlak Němců pokračuje.

84
    Kombinace Němců na útočné polovině pokračuje, Australané se nyní nemohou dostat k míči.

83
    Diváci nyní ženou borce ve žlutých dresech, ti se ale nyní musí bránit.

81
    James Troisi (Austrálie) fauluje Emre Cana ve středu hřiště, Němci získávají míč.

80
    Bern Leno nyní musel ven z branky, aby odehrál míč před Krusem.

80
    Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, Australané heroickým výkonem živí naději na body.

78
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Lars Stindl, přichází Emre Can.
    75. Timo Werner (Německo) trefuje tyč!

75
    Timo Werner (Německo) se dokázal prosadit přes dvojici bránících hráčů soupeře a nakonec i vystřelit, míč končí na tyči!