Nijmegen – Excelsior 0:1 (kon.) | Zwolle – Heracles 1:2 (kon.) | Alkmaar – Twente 2:1 (kon.)
GA Eagles – Groningen 2:3 (kon.)
PEC Zwolle
1:2 (0:0)
Heracles Almelo
cz Sobota 22.04.2017, 19:45 • MAC³PARK stadion • Holandská Eredivisie • 32. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (21:42:23)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:5.

Máme dobojováno. Druhý poločas byl o poznání atraktivnější a dokonce přinesl tři branky. Krátce po zahájení druhého dějství se prosadil Samuel Armenteros, tentýž hráč zvýšil hostům vedení v osmdesáté minutě a s domácími to už vypadalo opravdu zle. Jiskru naděje domácím vykřesal van de Pavert, v závěrečných minutách sice hosté byly pod tlakem, k vyrovnání skóre to ale nevedlo a Heracles Almelo si tak odváží cenné tři body.

90+4

90+4
    Obrovské šance domácích fotbalistů! Ti vyprodukovali snad čtyři střely, ale všechny skončili buď na van der Hartovi nebo na hráčích Almela.

90+3
    Menigova nabídka se snesla pouze na hlavu hostujícího obránce.

90+2
    Zwolle se konečně dostalo do tlaku, po závaru bude vhazovat na levé straně.

90+1
    Zápas bude nastaven o tři minuty.

90
    Už se zdálo, že si van der Hart v poklidu stáhne míč do rukavic, ten mu ale vypadl, naštěstí pro něj nebyl u míče žádný z domácích hráčů.

89
    Domácí se ale nemohou dostat do souvislejšího tlaku, hosté to domácím fotbalistům hodně znepříjemňují.

88
    Armenteros postupoval po pravé straně do šestnáctky Zwolle, kde se snažil uvolnit mezi dvěma obránci, to se mu ovšem nepovedlo.
    86. Ted van de Pavert - 1:2

86
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Nový muž na trávníku TED VAN DE PAVERT byl na hřišti jen pár vteřinek a hned střílí gól! Domácí obránce si naběhl na rohový kop a vykřesal svému týmu naději na body z dnešního utkání.

85
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Ouasim Bouy, přichází Ted van de Pavert.

85
    Duarte se už, už dostával pro míč za soupeřovu obranu, zradil ho ale první dotyk s míčem.

84
    Před Brock-Madsenem sbírá míč van der Hart, který ttoho zejména ve druhém poločase neměl moc na práci.

82
    Pro domácí je současný stav víc než kritický, vypadá to, že je o vítězi zápasu už rozhodnuto.

81
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Reuven Niemeijer, přichází Lerin Duarte.