Zenit – FC Ural 2:0 (kon.) | Rostov – S. Moskva 3:0 (kon.) | Lok. Moskva – Perm 3:3 (kon.)
Groznyj – Machačkala 0:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
3:3 (1:1)
Amkar Perm
cz Sobota 22.04.2017, 15:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 24. kolo

89
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Amkar se nakonec dostal minutu před koncem základní hrací doby. STANISLAV PROKOFJEV se z malého vápna nemýlil.

82
    A po minutě hned další střídání. Ze hřiště odchází Maicón a přichází Pejčinović.

81
    Střídání v týmu domácích. Domácí trenér chce udržet hubený náskok 3:2. Ze hřiště stahuje Ćorluka a na trávník vbíhá Michalik.

78
    Velká šance domácích! Denisov a Ari si vykombinovali obranu hostí a Denisov se nakonec dostal ke střele, bohužel pro domácí přímo do náruče hostujícího brankáře.

71
    Tarasov si nevybíravě počkal na hráče Amkaru a je oceněn od rozhodčího žlutým kartónkem.

71
    Perm střídá a posiluje útočné řady. Ze hřiště odchází Kosťukov a na hřiště vbíhá Gasilin.

61
    DARKO BODUL bezpečně proměňuje svoji penaltu. Bez asistence.

60
    Penalta pro Perm! Faul na pronikajícího hráče je odměněn pokutovým kopem.

56
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    MANUEL FERNANDES bezpečně proměňuje penaltu a Lokomotiv jde do vedení 3:1. Bez asistence.

54
    DMITRI TARASOV střílí vedoucí branku Lokomotivu. Asistence: Manuel Fernandes.

46
    Střídání v týmu Amkaru. Ze hřiště odchází Komolov a přichází Jovičić.

43
    Domácí se přeci jen dočkali a srovnali do poločasu. Úspěšným střelcem je ALEXEJ MIRANČUK. Asistence: Ari.
    22. Darko BODUL - 0:1

22
    Hosté z ničeho nic udeřili! DARKO BODUL se dostal k centrovanému míči do vápna a placírkou poslal míč přímo k tyči domácí brány. Guilherme byl bez šance. Asistence: Roland Gigolajev.

21
    Nepodaří, s centrem si obrana poradila a následně vyslala Ariho do protiútoku, ten byl podržen Idowuem, jenž vidí z blízka žlutou kartu.

Michal Janoštík

Nikola Matějčková

Góly: 43. Alexej Mirančuk (Ari), 54. Tarasov (Fernandes), 56. Fernandes (pen.) – 22. Bodul (Gigolajev), 61. Bodul (pen.), 89. Prokofjev

Karty:   71. Tarasov (LMO) – 21. Idowu (AMP)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:16.
    Lokomotiv Moskva: Guilherme – Tarasov, Ćorluka (81. Michalik), S. Kvěrkvelija, Janbajev – Igor Denisov, Barinov – Alexej Mirančuk, Fernandes, Maicón (82. Pejčinović) – Ari.
    Náhradníci: Kočenkov – Margasov, Pejčinović, Farfán, Kasajev, Kolomejcev, Rotenberg, Škuletić, Galadžan, Anton Mirančuk, N'Dinga, Michalik.

Amkar Perm: Chomič – Conde, Zajcev, Zanev – Idowu, Komolov (46. Jovičić), Balanovič, Gol, Gigolajev – Bodul, Kosťukov (71. Gasilin).
    Náhradníci: Vambolt, Budakov – Miljković, Šynder, Gasilin, Čerenčikov, Churcidze, Prokofjev, Jovičić, Salugin.

Rozhodca: Sergey Sergeevich Ivanov