Paríž – Montpellier 2:0 (kon.) | Bordeaux – Bastia 2:0 (kon.) | Lille – Guingamp 3:0 (kon.)
Dijon – Angers 3:2 (kon.) | Caen – Nantes 0:2 (kon.)
SM Caen
0:2 (0:2)
FC Nantes
cz Sobota 22.04.2017, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

Zápas je tedy za námi a na jeho konci platí ten samý stav, který v prvním poločase svými dvěma góly stanovil útočník Nantes Bammou. Domácí Caen sice mělo několik dobrých šancí, ty ale nedalo a tak nebyl zápas na svém konci ani dramatický – hosté totiž hráli zkušeně a svou výhru si dokázali na Stade Michel d'Ornano pohlídat.

Ode mě je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám příjemně prožitý zbytek chladného víkendu. (21:53:55)

90+4

90+3
    Už tu bude poslední minuta nastavení a Nantes si tento výsledek už v pohodě hlídá, Caen tak prohraje a bude muset body sbírat v jiných zápasech.

90+1
    Nastaveny nad rámec základní hrací doby jsou nakonec čtyři minuty, které mají domácí na zázrak.

90
    Je tu poslední střídání v týmu hostů, na poslední minuty se nám ukáže Stępiński, který nahradí střelce obou branek Bammoua.

89
    Ani další rohový kop v domácím podání nám nenabídl změnu, protože nejvýše vyskočil Carlos a dokázal míč odehrát do bezpečí.

87
    Domácí už se omezili pouze na dlouhé nákopy, které ale nenesou úspěch, protože obrana Nantes je na ně připravena a díky dobré organizaci zůstává nepřekonána.

85
    Hra Caen je opravdu taková nijaká a vše nasvědčuje tomu, že dnes Nantes jeho stadion vyloupí.

83
    Vypadá to s domácími zle, protože času už moc nezbývá a oni pořád prohrávají o dvě branky – navíc jejich mírný tlak už zcela opadl.

81
    Zahrozit zkusil z hodně nevýhodné pozice Tell, který ale netrefil míč vůbec dobře a ten tak skončil hodně mimo branku.

79
    Dupé zdržoval při výkopu tak dlouho, až se nakonec prozdržoval k první žluté kartě celého zápasu.

76
    Domácí kouč také sahá do sestavy podruhé, na hřiště se podívá Tell, který na něm zabere místo Rodelina.

75
    Ani další roh nic nepřinesl a obrana Nantes v čele s hlavičkujícím Djidjim si poradila, takže stav zůstává stále stejný.

73
    Obraz hry se pořád nemění, hosté se jenom brání, ale Caen se nemůže dostat do nějakého většího tlaku, spíše si jenom nahrává neškodně kolem vápna.

71
    Teď mohl na 0:3 zvýšit po úniku šancí na hattrick Bammou, ovšem sám proti Vercoutrovi selhal na reflexu domácího gólmana!

69
    Nantes střídá i podruhé, když hřiště opouští volným krokem Pardo a spěchá ho nahradit Iloki.

68
    Nakonec se přeci jen do velké šance dostal Santini, který se dostal ve vápně k centru a z druhé střílel, ovšem Dupé byl na zemi včas a prudkou střelu nadvakrát skvěle zkrotil!

66
    Stále to nevypadá na to, že by zápas měl být nějak zdramatizován a hosté v pohodě hlídají své vedení.

64
    Poprvé střídají i hosté, když ze hřiště odešel Harit, kterého na poslední necelou půlhodinu nahradil Oliveira.