Bayern – Mainz 2:2 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Hamburger – Darmstadt 1:2 (kon.)
Ingolstadt – Brémy 2:4 (kon.) | Frankfurt – Augsburg 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 2:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (0:1)
FC Augsburg
cz Sobota 22.04.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 30. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:24:06)

Utkání končí nakonec vítězstvím domácího týmu, kterému se povedl ve druhém poločase dokonalý obrat. Augsburg vsadil vše na bránění těsného vedení, ale to se mu nakonec nepovedlo. I po vyrovnání se ještě hosté snažili o udržení alespoň remízového stavu, ovšem domácí dvěma góly v závěru rozhodli o svém vítězství, které je, vzhledem k průběhu zápasu, zcela zasloužené.

90+3
    90+1. Ante REBIĆ - 3:1

90+1
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Marwin Hitz chybuje v rozehrávce a doslova předložil gól soupeři, ANTE REBIĆ získal míč a v klidu trefil prázdnou branku Augsburgu.

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí dokázali otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch, pro Augsburg velká škoda, body by se hostům velmi hodily!

88
    Žlutou kartu dostává David Abraham (Eintracht Frankfurt).
    86. Marco FABIÁN - 2:1

86
    Bránit bod se Augsburgu nevyplácí! Mexický snajpr MARCO FABIÁN totiž dokázal dostat míč do branky, byť první střela nevyšla, ta druhá již totiž zaplula k tyči.

86
    Frankfurt na útočné polovině, hosté se rozhodli bránit i bod.

84
    Mijat Gaćinović (Frankfurt) se dostal ke střele z voleje, zpoza vápna, branku soupeře ale přestřelil.

83
    Domácí s míčem u půlící čáry, tempo zápasu již není takové, jako před pár minutami, domácí dokázali vyrovnat a nyní jde hlavně o to, neudělat chybu.

82
    Statistika držení míče – 69% : 31%.

81
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jeffrey Gouweleeuw, přichází Moritz Leitner.

80
    Čeká nás posledních deset minut zápasu a stav je již nerozhodný, za svou aktivitu si Eintracht vyrovnání rozhodně zaslouží.
    78. Marco FABIÁN - 1:1

78
    Domácí se dočkali gólu, po přihrávce Chandlera se dokázal hlavou, byť trochu se štěstím, prosadit MARCO FABIÁN.

77
    Ante Rebić (Frankfurt) znovu před brankou Augsburgu, tento borec dnes ale pálí jednu šanci za druhou, i nyní branku netrefuje...

76
    Kevin Danso (Augsburg) v pohodě odhlavičkovává centr soupeře z levé strany.

Martin Dvořák

Góly: 78. Fabián (Chandler), 86. Fabián, 90+1. Rebić – 10. Gouweleeuw (Altintop)

Karty:   55. Rebić (FRN), 88. D. Abraham (FRN) – 56. Hitz (AUG)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 13:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:9.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham, Ordóñez (46. Tarashaj), Oczipka – Mascarell, Gaćinović – Fabián, Barkok (46. Tawatha), Rebić – Hrgota (72. Seferović).
    Náhradníci: Lindner – Russ, Varela, Seferović, Stendera, Tarashaj, Tawatha.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (75. Rieder), Danso, Gouweleeuw (81. Leitner), Hinteregger, Max – Schmid, Altintop, Baier, Usami (57. Günther-Schmidt) – Či Tong-won.
    Náhradníci: Luthe – Stafylidis, Leitner, Teigl, Janker, Rieder, Günther-Schmidt.

Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Henschel