Bayern – Mainz 2:2 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Hamburger – Darmstadt 1:2 (kon.)
Ingolstadt – Brémy 2:4 (kon.) | Frankfurt – Augsburg 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 2:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
3:1 (0:1)
FC Augsburg
cz Sobota 22.04.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 30. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham, Ordóñez, Oczipka – Mascarell, Gaćinović – Fabián, Barkok, Rebić – Hrgota.
    Náhradníci: Lindner – Russ, Varela, Seferović, Stendera, Tarashaj, Tawatha.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Danso, Gouweleeuw, Hinteregger, Max – Schmid, Altintop, Baier, Usami – Či Tong-won.
    Náhradníci: Luthe – Stafylidis, Leitner, Teigl, Janker, Rieder, Günther-Schmidt.

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Henschel.

1

2
    Domácí zatím drží míč, ale pouze u půlící čáry.

4
    Nyní se k míči dostávají také hosté, ale Paul Verhaegh (Augsburg) poslal svůj nákop do autu.

5
    Odkop od branky Augsburgu, který se zatím příliš nedostává k míči.

6
    Martin Hinteregger (Augsburg) vybojoval autové vhazování pro svůj tým, na útočné polovině.

8
    Kevin Danso (Augsburg) nyní skvěle zablokoval pronikajícího Marco Fabiána, který se málem dostal ve vápně soupeře do zakončení.

10
    Augsburg právě vstřelil branku!
    JEFFREY GOUWELEEUW si naběhl za obranu soupeře, na milimetrově přesný centr Halila Altintopa a poté poslal míč od tyče do branky.
    10. Jeffrey GOUWELEEUW - 0:1

11
    Marwin Hitz (Augsburg) zneškodnil střelu Marco Fabiána, který pálil z levé strany.

13
    Jeffrey Gouweleeuw (Augsburg) se znovu ve vápně Eintrachtu nabízí, ale tentokrát k němu centr z pravé strany nedolétl.

14
    Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.

15
    Domácí jsou na útočné polovině, nyní jsou ale hosté opět zformováni.

16
    Statistika držení míče – 71% : 29%.

16
    První rohový kop v zápase získávají domácí, rozehrávat bude Bastian Oczipka z levé strany.

17
    Míč dolétl před branku Augsburgu, odkud ale obránce odkopává.

18

19
    Lukas Hradecky (Frankfurt) musel ven z branky, daleko před vlastní vápno, aby odehrál míč před nabíhajícím Altintopem.

20
    Je za námi první dvacetiminutovka, hosté vedou gólem z 10. minuty, domácí sice častěji drží míč, ale zatím to ke gólu nevede.

22
    Nepřesnou kombinací končí domácí svou akci, diváci pískají.

23
    Bastian Oczipka (Frankfurt) se dokázal uvolnit na levém křídle, poté i dobře odcentrovat, ale míč odhlavičkovává Philipp Max (Augsburg) na roh.

24
    Marco Fabián (Frankfurt) rozehrál z levé strany, k hlavičce se dostal Ante Rebić, který ale branku soupeře přestřeluje.

25
    Autové vhazování domácích, míč směřuje k brance Lukase Hradeckého.

26
    Branimir Hrgota (Frankfurt) posílá pas do vápna, ovšem nepřesný, míč má soupeř.

27
    Hraje se ve středu hřiště, zatím nic nového, domácí drží míč a zatím marně dotírají na soupeřův dobrý obranný val.

28
    Defenziva Augsbrugu odkopává míč daleko na polovinu soupeře, to v tuto chvíli hostům stačí.

29
    Kevin Danso (Augsburg) fauluje Rebiće u vlastní šestnáctky, z podobně pozice již domácí jeden volný kop zahrávali.

30
    To byl nacvičený signál, Bastian Oczipka (Frankfurt) rozehrál na místo pokutového kopu, kam si naběhl Branimir Hrgota, jehož střela míří pouze nad branku.

31
    Je za námi první půl hodina zápasu, hosté i nadále drží těsné, jednobrankové vedení.

32
    Míč mají na svých kopačkách hosté, Paul Verhaegh ho ale dlouho nedrží, hned ho posílá dopředu, kde ale Halil Altintop fauluje.

34
    Nyní je to hlavně bitva ve středu hřiště, ani jedno z mužstev nemá převahu.

35
    Nepřesná rozehrávka domácích, diváci znovu pískají, hosté mohou vhazovat z pravé strany, na své polovině.

36
    Ve třech nyní hosté napadají rozehrávku soupeře, dobrý výkon Augsburgu v dosavadním průběhu.

37
    Statistika držení míče – 72% : 28%.

38
    Timothy Chandler (Frankfurt) měl na noze vyrovnání, ale v dobré pozici napálil míč jen do země, odkud se odrazil do rukavic Marwina Hitze.
    38. Timothy Chandler (Frankfurt) měl na noze vyrovnání

40
    Posledních pět minut nás dělí od hvizdu rozhodčího, který ukončí první poločas, ten zatím lépe vyšel hostům, co se výsledku týče.

41
    Rohový kop pro Eintracht, domácí rozehrají z pravé strany.

43
    Míč nyní létá hlavou přes půlící čáru, domácí se k němu nakonec dostávají a mohou zaútočit.

44
    Defenziva Augsburgu zatím ale pracuje na výtečnou, Jeffrey Gouweleeuw (Augsburg) nyní nevymýšlel a prostě odkopl míč do autu.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu a domácím se nabízí další roh z pravé strany.

45+1
    Marwin Hitz (Augsburg) lapil míč, směřující do vápna a bude moci vykopávat od své branky.

45+1

Je za námi první poločas, který překvapivě výsledkově patřil Augsburgu. ne tak již herně. Eintracht má totiž herní převahu, ovšem v útočné fázi je to zatím v podání domácích docela slabota. Naopak Augsburg dokázal využít šanci v 10. minutě a překvapivě vede.

Druhý poločas začne přibližně v 16:31.

46

46
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Aymen Barkok, přichází Taleb Tawatha.

46
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Anderson Ordóñez, přichází Shani Tarashaj.

47
    Domácí provedli dvě změny v sestavě, tak uvidíme, jak moc to poznamená herní projev Eintrachtu.

49
    Nepřesná rozehrávka domácích, míč letí do autu.

51
    Ante Rebić si nyní šel pro penaltu, ale sudí jeho pád ve vápně soupeře neodpískal.

52
    A znovu v akci Ante Rebić, který tentokrát pálí z levé strany, ale pouze nad branku.

53
    Odkop od branky Augsburgu, který je v úvodu druhého poločasu pod tlakem.

54
    Marwin Hitz (Augsburg) nyní inkasoval tvrdý direkt od naskakujícího Hrgoty, který ho zasáhl bolestivě do stehna.

55
    Žlutou kartu dostává Ante Rebić (Eintracht Frankfurt).

56
    Žlutou kartu dostává Marwin Hitz (FC Augsburg).

57
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Takaši Usami, přichází Julian Günther-Schmidt.

59
    Hosté opět před vlastním vápnem, domácí se snaží najít cestu k brance Marwina Hitze.

60
    Ani po hodině hry se se domácí nemohou radovat z gólu a tak i nadále prohrávají o gól, Augsburg je pod tlakem, ale zatím mu dobře funguje obrana.

62
    Augsburgu se nabízí volný kop na útočné polovině, co víc si nyní hosté mohou přát....

63
    Míč letí do vápna, hlavičkuje Jonathan Schmid (Augsburg), ale Lukas Hradecky chytá.

64
    Následně si jde Julian Günther-Schmidt (Augsburg) pro penaltu, padá po souboji s domácím gólmanem, ale není to faul!

65
    Lukas Hradecky (Frankfurt) rychle rozehrává od své branky, domácí jsou u míče na útočné polovině.

67
    Míč získávají hosté, jenže Julian Günther-Schmidt (Augsburg) byl hned pod tlakem a ztrácí míč.

69
    Philipp Max (Augsburg) vhazuje, z levé strany, na své polovině.

70
    Ante Rebić opět pláchl obránci a vypálil z levé strany, branku ale netrefil.

71
    Tlak Eintrachtu nyní narůstá, ovšem David Abraham (Frankfurt) pokazil přihrávku.

72
    Kevin Danso (Augsburg) zůstává na trávníku a zatím se nemá k tomu se zvednout.

72
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Branimir Hrgota, přichází Haris Seferović.

75
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Paul Verhaegh, přichází Tim Rieder.

76
    Kevin Danso (Augsburg) v pohodě odhlavičkovává centr soupeře z levé strany.

77
    Ante Rebić (Frankfurt) znovu před brankou Augsburgu, tento borec dnes ale pálí jednu šanci za druhou, i nyní branku netrefuje...

78
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali gólu, po přihrávce Chandlera se dokázal hlavou, byť trochu se štěstím, prosadit MARCO FABIÁN.
    78. Marco FABIÁN - 1:1

80
    Čeká nás posledních deset minut zápasu a stav je již nerozhodný, za svou aktivitu si Eintracht vyrovnání rozhodně zaslouží.

81
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jeffrey Gouweleeuw, přichází Moritz Leitner.

82
    Statistika držení míče – 69% : 31%.

83
    Domácí s míčem u půlící čáry, tempo zápasu již není takové, jako před pár minutami, domácí dokázali vyrovnat a nyní jde hlavně o to, neudělat chybu.

84
    Mijat Gaćinović (Frankfurt) se dostal ke střele z voleje, zpoza vápna, branku soupeře ale přestřelil.

86
    Frankfurt na útočné polovině, hosté se rozhodli bránit i bod.

86
    Bránit bod se Augsburgu nevyplácí! Mexický snajpr MARCO FABIÁN totiž dokázal dostat míč do branky, byť první střela nevyšla, ta druhá již totiž zaplula k tyči.
    86. Marco FABIÁN - 2:1

88
    Žlutou kartu dostává David Abraham (Eintracht Frankfurt).

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí dokázali otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch, pro Augsburg velká škoda, body by se hostům velmi hodily!

90+1
    Marwin Hitz chybuje v rozehrávce a doslova předložil gól soupeři, ANTE REBIĆ získal míč a v klidu trefil prázdnou branku Augsburgu.
    90+1. Ante REBIĆ - 3:1

90+3

Utkání končí nakonec vítězstvím domácího týmu, kterému se povedl ve druhém poločase dokonalý obrat. Augsburg vsadil vše na bránění těsného vedení, ale to se mu nakonec nepovedlo. I po vyrovnání se ještě hosté snažili o udržení alespoň remízového stavu, ovšem domácí dvěma góly v závěru rozhodli o svém vítězství, které je, vzhledem k průběhu zápasu, zcela zasloužené.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:24:06)

Martin Dvořák

Góly: 78. Fabián (Chandler), 86. Fabián, 90+1. Rebić – 10. Gouweleeuw (Altintop)

Karty:   55. Rebić (FRN), 88. D. Abraham (FRN) – 56. Hitz (AUG)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 13:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:9.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, D. Abraham, Ordóñez (46. Tarashaj), Oczipka – Mascarell, Gaćinović – Fabián, Barkok (46. Tawatha), Rebić – Hrgota (72. Seferović).

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (75. Rieder), Danso, Gouweleeuw (81. Leitner), Hinteregger, Max – Schmid, Altintop, Baier, Usami (57. Günther-Schmidt) – Či Tong-won.

Rozhodca: Zwayer – Schiffner, Henschel