Bournemouth – Middlesbrough 4:0 (kon.) | Hull City – Watford 2:0 (kon.) | Swansea – Stoke City 2:0 (kon.)
West Ham – Everton 0:0 (kon.)
Swansea City
2:0 (1:0)
Stoke City FC
cz Sobota 22.04.2017, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 34. kolo

85
    A záhy přichází poslední střídání Swansea. Odpracováno má Leon Britton, který byl nahrazen Borjou Bastónem.

84
    Na poslední minuty zápasu přichází Mame Diouf, který vystřídal podrážděného Marka Arnautoviće.

77
    První střídání hostujícího celku. Závěr zápasu odehraje Ramadan Sobhi, který zaujal místo Saida Berahina.

59
    Druhá změna v sestavě Swansea. Fernando Llorente své místo přepouští Mikeu van der Hoornovi.

20
    Před pár minutami ošetřovaný Leroy Fer nakonec není schopen pokračovat. Místo něj na hřiště vbíhá Ki Song-jung.