Trenčín – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) |
Lipany – Poprad | 1:3 (kon.) | | | R. Sobota – Haniska | 3:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – B. Bystrica | 0:1 (kon.) |
Trnava B – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Martin – Svätý Jur | 1:3 (kon.) | | | Skalica – Bardejov | 1:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Žilina B | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Spiš. N. Ves | 2:0 (kon.) |
Brno – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Teplice – Karviná | 1:0 (kon.) |
Bohemians – Zlín | 0:2 (kon.) |
Bournemouth – Middlesbrough | 4:0 (kon.) | | | Hull City – Watford | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Stoke City | 2:0 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:0 (kon.) |
Malaga – Valencia | 2:0 (kon.) | | | Villarreal – Leganés | 2:1 (kon.) | | | Osasuna – Gijón | 2:2 (kon.) |
Espanyol – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) |
Bayern – Mainz | 2:2 (kon.) | | | Hertha – Wolfsburg | 1:0 (kon.) | | | Hamburger – Darmstadt | 1:2 (kon.) |
Ingolstadt – Brémy | 2:4 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 3:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Dortmund | 2:3 (kon.) |
Bergamo – Bologna | 3:2 (kon.) | | | Fiorentina – Inter | 5:4 (kon.) |
Charleroi – Waregem | 2:0 (kon.) | | | Kortrijk – Eupen | 3:3 (kon.) | | | Lierse – Waasland-Beveren | 2:3 (kon.) |
Lokeren – Roeselare | 2:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – St.Gilloise | 0:1 (kon.) | | | Mechelen – Liége | 1:0 (kon.) |
Marítimo – Belenenses | 3:0 (kon.) | | | Tondela – Nacional | 2:0 (kon.) | | | Praia – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Lisabon – Benfica | 1:1 (kon.) |
Zenit – FC Ural | 2:0 (kon.) | | | Rostov – S. Moskva | 3:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Perm | 3:3 (kon.) |
Groznyj – Machačkala | 0:1 (kon.) |
Paríž – Montpellier | 2:0 (kon.) | | | Bordeaux – Bastia | 2:0 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Dijon – Angers | 3:2 (kon.) | | | Caen – Nantes | 0:2 (kon.) |
Sokolov – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Pardubice | 0:0 (kon.) |
Ústí n. L. – Prostějov | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Vítkovice | 1:0 (kon.) | | | Znojmo – Žižkov | 2:2 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 0:2 (kon.) | | | Ried – Wolfsberger | 1:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 0:0 (kon.) |
St. Pölten – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Nijmegen – Excelsior | 0:1 (kon.) | | | Zwolle – Heracles | 1:2 (kon.) | | | Alkmaar – Twente | 2:1 (kon.) |
GA Eagles – Groningen | 2:3 (kon.) |
Chelsea – Tottenham | 4:2 (kon.) |
Zagłębie – Śląsk | 1:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Ruch Chorzów | 3:0 (kon.) | | | Górnik Ł. – Wisla Kraków | 3:1 (kon.) |
Korona – Nieciecza | 0:1 (kon.) | | | Arka – Wisła Pł. | 1:1 (kon.) | | | Kraków – Légia Varšava | 1:2 (kon.) |
Pogoń – Gdańsk | 3:1 (kon.) | | | Gliwice – Jagiellonia | 0:1 (kon.) |
koniec
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:0
(1:0)
1. SK Prostějov
87
|
Jiří Miskovič (UNL) inkasuje od hlavního sudího žlutou kartu.
|
|
62
|
Za faul na Martina Jindráčka obdržel Michal Malý (PRO) žlutou kartu.
|
|
59
|
Michal Skwarczek (PRO) si za faul na Martina Jindráčka vysloužil žlutý kartónek.
|
|
47
|
Michal Leibl (UNL) za faul u středové čáry inkasuje žlutou kartu.
|
|
44
|
George Alaverdašvili (PRO) inkasuje od hlavního sudího žlutou kartu za zmaření slibně se rozvíjející šance.
|
Góly:
45+1. M. Zeman, 63. Moulis, 82. M. Zeman
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:18.
Rozhodca: Ginzel – Flimmel, Fišer; delegát: Čičmanec; technický delegát: Adamec.
Diváci: 521
Karty: 47. Leibl (UNL), 87. Miskovič (UNL) – 44. Alaverdašvili (PRO), 59. Skwarczek (PRO), 62. Malý (PRO)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:18.
FK VIAGEM Ústí nad Labem:
Zacharda – M. Zeman, J. Peterka (C), Pimpara, Leibl (53. Šnirc) – Kateřiňák, Martykán (83. Miskovič) – Moulis, Pouček (86. P. Výborný), Pícha – Jindráček.
Náhradníci: Tvrdoň – L. Vaněk, D. Procházka, Miskovič, Gilián, P. Výborný, Šnirc.
Tréner:
1. SK Prostějov: Neoral – Machynek (80. Hirsch), Malý, Schuster (C), Rus – Hladík, Alaverdašvili (68. Sečkář), Pančochář, Skwarczek, Fládr – Píchal (68. Čtvrtníček).
Náhradníci: Halouska – Elšík, Sečkář, Čtvrtníček, Zapletal, Hirsch.
Tréner:
Náhradníci: Tvrdoň – L. Vaněk, D. Procházka, Miskovič, Gilián, P. Výborný, Šnirc.
Tréner:
1. SK Prostějov: Neoral – Machynek (80. Hirsch), Malý, Schuster (C), Rus – Hladík, Alaverdašvili (68. Sečkář), Pančochář, Skwarczek, Fládr – Píchal (68. Čtvrtníček).
Náhradníci: Halouska – Elšík, Sečkář, Čtvrtníček, Zapletal, Hirsch.
Tréner:
Rozhodca: Ginzel – Flimmel, Fišer; delegát: Čičmanec; technický delegát: Adamec.
Diváci: 521
Tereza Košťálová