Alkmaar – Groningen 0:0 (kon.) | Zwolle – Excelsior 1:1 (kon.) | Sparta Rotterdam – Eindhoven 0:2 (kon.)
Heracles – Heerenveen 4:1 (kon.) | Utrecht – Willem II 2:0 (kon.)
FC Utrecht
2:0 (1:0)
Willem II Tilburg
cz Sobota 01.04.2017, 20:45 • Stadion Galgenwaard (Utrecht) • Holandská Eredivisie • 28. kolo

Přeji Vám pěknou dobrou noc a někdy u dalšího on-line přenosu na shledanou. (22:48:26)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:2. Fauly: 10:12.

Hosté ve druhém poločase byli na domácí obranu krátcí a nedokázali pořádně ohrozit Jensena v brance. Domácím jejich hra nejspíše vyhovovala a nijak zvlášť se do útočení nehrnuli. Až v samotném závěru svou trefou Zivkovic jistil vedení svého týmu.

90+4
    Richairo ZIVKOVIC - 2:0

90+3
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jen v samém závěru ještě prosazují. První střela z levé strany orazítkovala pravou tyč, míč se kutálel po brankové čáře a následně se odrazil od levé tyče až skončil na kopačce RICHAIRA ŽIVKOVIĆE, který nekompromisní ranou pojistil vítězství svého týmu.

90+2
    Domácí mají míč pod svou kontrolou na své polovině a budou vhazovat.

90+1
    Domácí se dostali do rychlého útoku, brankář musel vyběhnout, avšak domácí hráč byl rychlejší a odcentroval míč před prázdnou bránu, ale tu byli jen hostující hráči, kteří odklízí míč do bezpečí.

90
    ...ten byl přetažený a hosté nevyužívají tuto příležitost ke srovnání stavu. Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Běží devadesátá minuta zápasu a hosté mají jednu z posledních šancí něco se zápasem udělat. Nyní dokázali vybojovat rohový kop...

88
    Bohužel na obranu domácích je dnes ofenziva hostů krátká.

87
    Hostům se nedaří zavést míč do útoku a připravit si tak závěrečný tlak.

86
    Hezký pokus Ayouba vyráží Lamprou do autu.

84
    S přibývajícím koncem zápasu jsou domácí více aktivnější, nyní si vybojovali další zajímavou standardní příležitost.

82
    Pěknou přízemní střelu okolo zdi chytá Lamprou.

82
    Na druhé straně si domácí vybojovali standardní situaci...

81
    Hosté rozehráli míč, ale dále se jim nepodařilo nic vymyslet a domácí se osvobozují.

81
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Jordy Croux, přichází Andreas Calcan.