Liverpool – Everton 3:1 (kon.) | Burnley – Tottenham 0:2 (kon.) | Chelsea – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Hull City – West Ham 2:1 (kon.) | Leicester – Stoke City 2:0 (kon.) | Manchester United – West Bromwich 0:0 (kon.)
Watford – Sunderland 1:0 (kon.) | Southampton – Bournemouth 0:0 (kon.)
Southampton FC
0:0 (0:0)
AFC Bournemouth
Sobota 01.04.2017, 18:30 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 30. kolo

V druhom polčase sme videli o niečo zaujímavejší priebeh hry, ale gól aj tak nepadol. Najbližšie k nemu mali hostia, ale Arter nepremenil nariadený pokutový kop v 79. minúte. Zápas sa tak končí remízou 0:0!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:22:54)

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Oriol Romeu (Southampton FC).

90+1
    Momentálne sú pri lopte hostia, nedarí sa im však v prechode na útočnú polovičku. Domáci dobre bránia svoje územie a snažia sa loptu získať na svoje kopačky.

90
    Nastavený čas: 3 minúty!
    89.

89
    Arter sa dostal do zakončenia, brankár Forster však výborným zákrokom vyrazil loptu do bezpečia!

88
    Dopredu sa teraz dostávajú hostia, domáci sa tak sťahujú späť na svoje územie.

86
    Ani priamy kop však domácim futbalistom nič zaujímavého nepriniesol, hostia sa aj teraz ubránili bez problémov.

85
    Redmond bol opäť v útočnom ťažení a po faule na neho získavajú domáci priamy kop. Hostia sa tak budú musieť teraz brániť.

84
    Rohovému kopu sa hostia ubránili bez problémov, Boruc loptu zachytil a rozohral ju už na svojich spoluhráčov.

83
    Do útoku sa teraz dostali domáci futbalisti, Redmond získal loptu na svoju kopačku, jeho následná strela však bola zblokovaná na rohový kop.

81
    Posledné striedanie v tíme domácich. Z ihriska odchádza Tadić, na jeho miesto prichádza McQueen.

80
    Bournemouth sa tak vzhľadom na posledné minúty zápasu mohol dostať do zaslúženého vedenia, avšak Arter penaltu nepremenil. Do konca zápasu však ešte ostáva nejaký ten čas a všetko je ešte pre oba tímy otvorené.
    79. Harry Arter (BTH)

79
    Arter bol exekútorom pokutového kopu, avšak loptu poslal len vysoko nad bránu domácich! Skóre tak aj naďalej ostáva nezmenené!
    78.

78
    Bola nariadená penalta pre AFC Bournemouth! Hostia tak majú obrovskú šancu dostať sa do vedenia o jeden gól!

77
    Dopredu sa dostali domáci futbalisti, avšak Tadić sa do presného zakončenia na bránu hostí nedostal. Dopredu tak teraz môžu ísť hostia.