Sociedad – Bilbao 0:2 (kon.) | La Coruña – Barcelona 2:1 (kon.) | Vigo – Villarreal 0:1 (kon.)
Real Madrid – Real Betis 2:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
0:2 (0:1)
Athletic Club Bilbao
Nedeľa 12.03.2017, 12:00Španielska LaLiga • 27. kolo

Mali sme možnosť sledovať naozaj napínavý zápas až do poslednej minúty. Ten však končí víťazne pre hostí, ktorí konečne dokázali uhrať lepší výsledok na ihrisku súpera. San Sebastian mal viacero dobrých príležitostí na skórovanie, ale dnes to jeho hráčom proste nepadalo a brankára Rulliho prekonať nedokázali. Na druhej strane využili hráči Bilbaa z minima maximum a po premenenej Garciovej penalte sa presadil aj Williams po chybe obrany domácich. Dnešný napínavý zápas tak končí víťazstvom Athletic Bilbaa 2:0 (13:55:00)

90+5
    Martinez Sanchez sa pozerá na hodinky, uvidel 4 ubehnuté minúty a tento zápas tak ukončil.

90+4
    Beží posledná minúta zápasu a Bilbao má už viac menej 3 body vo vrecku.

90+3
    Ten však končí na brankárovi, ktorý upokojuje svoj tím.

90+2
    San Sebastian sa snaží ešte o záverečný tlak.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.

90
    Mikel Balenziaga sa dopustil tvrdého zákroku a je mu udelá žltá karta.

89
    Domáci celok sa stále snaží znížiť skóre, ale aj jemu už dochádzajú sily a väčšina z týchto akcii končí nepresnou prihrávkou.

88
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Iñaki Williams, prichádza Óscar de Marcos.

87
    Hostia sa snažia brániť zo všetkých svojich síl a lopty už iba odkopujú.

86
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza David Zurutuza, prichádza Esteban Granero.

86
    Hrá sa dlhšie bez prestávky. O chvíľu príde posledné striedanie domáceho celku.
    83. Iñigo Martínez (RSC)

83
    Iñigo Martínez z neho hlavičkoval do brvna. To bola ale smola.

83
    V tom im však môže dopomôcť tento rohový kop.

81
    Domáci sa naďalej snažia streliť kontaktný gól, ale obrana Bilbaa je aj náramne pozorná.