AS Rím – Neapol 1:2 (kon.) | Sampdoria – Pescara 3:1 (kon.) | AC Miláno – Chievo 3:1 (kon.)
AC Miláno
3:1 (1:1)
Chievo Verona
Sobota 04.03.2017, 20:50 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 27. kolo

Domáci napokon v druhom polčase pridali dva góly a tak vyhrávajú tento zápas pomerom 3:1!

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok už neskorého večera a dobrú noc! (22:40:50)

90+3

90+2
    Domáci už zrejme víťazstvo udržia, hosťom sa nedarí preniknúť na útočnú polovičku.

90+1
    Žltú kartu dostáva Lucas Ocampos (AC Miláno).

90
    Nastavený čas: 3 minúty!

89
    Hra sa nám po osobnej kolízii hráčov na chvíľu prerušila. Momentálne už čakáme aj na údaj o nastavenom čase, pre hostí sa však už čas kráti veľmi rýchlo.

88
    Po rýchlom útoku domácich sa v pokutovom území dostal ku strele Deulofeu, ale jeho strela bola nepresná a bránku hostí netrafila.

87
    Rohový kop pre hostí žiadne nebezpečenstvo neznamenal, domáci však získavajú loptu na svojej polovičke.

86
    Kucka vyslal presnú prihrávku na De Sciglioa, ten vo vnútri pokutového územia skúšal loptu dostať na svojich spoluhráčov, avšak Cesar odvracia loptu na rohový kop.

85
    Striedanie v tíme Chievo Verona: z ihriska odchádza Jonathan de Guzmán, prichádza Sofian Kiyine.
    84. Fabrizio Cacciatore (CHV)

84
    A dráma mohla byť na svete! Hostia zahrávali rohový kop, lopta sa odrazila pred bránu ku Cacciatoremu, ten mal pred sebou prázdnu bránu, avšak loptu napálil do brvna!

83
    Zrejme to už vyzerá, že je o zápase rozhodnuté. Domáci vyhrávajú o dva góly a hostí do šancí nepúšťajú. Chievo však ešte má k dispozícii nejaké tie minúty na zariadenie drámy.
    82. Gianluca Lapadula (ACM) - 3:1

82
    AC Miláno dalo gól!
    Ku penalte sa teraz postavil GIANLUCA LAPADULA a pohodlne zvyšuje na 3:1!
    81. Lucas Ocampos (ACM)

81
    Bola nariadená penalta pre domácich! Ocampos v pokutovom území bol faulovaní Izcom a tak uvidíme tretí pokutový kop v tomto zápase, druhý na strane domácich.

80
    Na záverečných približne 10 minút a nejaké ten nastavený čas sa do hry tak dostal aj náš Juraj Kucka. Pri lopte sú momentálne domáci futbalisti.

79
    Striedanie v tíme AC Miláno: z ihriska odchádza Carlos Bacca, prichádza Juraj Kucka.