Manchester United – Bournemouth 1:1 (kon.) | Leicester – Hull City 3:1 (kon.) | Stoke City – Middlesbrough 2:0 (kon.)
Swansea – Burnley 3:2 (kon.) | Watford – Southampton 3:4 (kon.) | West Bromwich – Crystal Palace 0:2 (kon.)
Liverpool – Arsenal 3:1 (kon.)
Manchester United
1:1 (1:1)
AFC Bournemouth
Sobota 04.03.2017, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 27. kolo

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (15:34:46)

Červení diabli nevyužili hodinovú presilovku o jedného hráča a Cherries si z Old Traffordu odnášajú dôležitý bodík v súboji o záchranu! Závery oboch polčasov boli ohromné, v tom prvom boli hlavnými aktérmi Mings, Ibrahimović a Surman. Posledný menovaný bol vylúčený v druhej nadstavenej minúte prvého polčasu, červenú kartu mal dostať za oplácanie zákroku aj Ibrahmović, no nestalo sa tak. Manchester v druhom polčase tlačil svojho súpera, gól neprišiel. Paul Pogba mohol v dnešnom stretnutí streliť hattrick, Artur Boruc vychytal v 27. kole snáď aj desať čistých šancí Manchestru United! Aby sme ale nezabudli na strelcov gólov, v 24. minúte otváral skóre Rojo, v 40. vyrovnával na 1:1 z penalty King. V druhom polčase zahodil penaltu Zlatan Ibrahimović, keď Boruc vystihol smer lopty. Ešte dlhý čas sa bude debatovať o tomto stretnutí, o rozhodnutiach rozhodcov a výkonoch jednotlivých hráčov. Jedno je ale isté, zápas Manchester United verzus AFC Bournemouth sa skončil remízou 1:1.

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:11.

90+5
    90+5.

90+5
    Pogba do tretice neprekonáva Boruca zvnútra šestnástky! Sklepnutie hlavou od Ibrahimovića, Pogba bol atakovaný od niekoľkých protihráčov. Loptu si dokázal stiahnuť pod seba, no už nevystrelil.

90+4
    Anthony Martial sa zahrával s ohňom! Bol napádaný Arterom, ktorý ho obral o loptu a šiel sám na brankára. Martial ale rýchlo získava loptu späť a nebezpečenstvo je zažehnané.
    90+3.

90+3
    Paul Pogba zahadzuje šancu na víťazný gól. Lopta sa odrážala od niekoľkých hráčov, nakoniec sa odrazila k Pogbovi, ten sa snažil zakončiť z prvej, lopta ide mimo bránu...

90+3
    Baily Cargill s problémami posiela loptu do autu.

90+2
    Zlatan Ibrahimović nedokázal spracovať rýchlo letiacu loptu v šestnástke Cherries, Artur Boruc vykopáva od vlastnej brány.

90+1
    Pogba prenechával prihrávku na Lingarda, loptu tak zachytil protihráč.

90+1
    Nadstavuje sa 5 minút!

90
    Benik Afobe fauluje Roja v šestnástke United. Afobe toho má dosť, útočník AFC mal problémy s pohybom už na začiatku poslednej dvadsaťminútovky.

90
    Rojo poslal loptu do šestnástky. Artur Boruc s týmto zákrokom nemal najmenšie problémy.

89
    Rojo sa odhodlal k strele spoza šestnástky, nastrelil iba Afobeho.

89
    Hostia vyrukovali na United s vysokým pressingom, Manchester to ale ukočíroval. Steve Cook zabránil rohovému kopu.