Osasuna – Villarreal 1:4 (kon.) | Barcelona – Gijón 6:1 (kon.) | Vigo – Espanyol 2:2 (kon.)
Real Madrid – Las Palmas 3:3 (kon.) | Granada – Alavés 2:1 (kon.)
FC Barcelona
6:1 (3:1)
Sporting Gijón
Streda 01.03.2017, 19:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 25. kolo

Gólostroj Barcelony sa dnes zastavil na čísle 6 a inkasovala iba raz. Domáci po zmene strán strelili ešte tri góly, o ktoré sa postupne postarali Alcácer, Neymar a Rakitić. Gijón sa okrem gólu na 1:2 nezmohol na nič a ukazuje, že je horúcim kandidátom na vypadnutie.

Ďakujem vám za pozornosť. (21:24:32)

90+2

90+1
    Hlavný arbiter vyšiel Sportingu v ústrety a jeho trápenie sa predĺži iba o dve minúty!

90
    Ďalšia rýchla akcia domácich, Alcácer nestihol prihrávku, prihral Neymarovi, ale jeho vysoký center postrážil Cuéllar.
    88. Ivan Rakitić (BAR) - 6:1

88
    Barcelona dala gól!
    Poltucet gólov v sieti Gijónu napĺňa očakávania spred zápasu! Sergi Roberto prihral doľava IVANOVI RAKITIĆOVI, ktorý sa oprel do loptu celou silou a takmer pretrhol sieť!

85
    Štatistika o držaní lopty len dokazuje, že dnešný zápas má jasný obraz a hrá sa len na jednu bránu.

84
    Štadión FC Barcelony sa už pomaličky vyprázdňuje, no do konca ešte ostáva pár minút.

83
    Duel je už v poslednej desaťminútovke, ktorá začala tak, ako sa nesie celý priebeh. Barcelona drží loptu na útočnej polovici a znova hľadá cestu ku gólu.

81
    Neymar posunul loptu Albovi, ktorý z hranice šestnástky trafil brvno!

80
    Po faule rozohral Gijón na útočnej polovici, ale skákavá lopta sa k Juanovi Rodríguezovi nedostala.

79
    Neymarova rana presvišťala meter povedľa brány a pre hostí to znamená, že Barca je ešte hladná po góloch!

78
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Sergio Álvarez, prichádza Mikel Vesga.

75
    Barcelona dnes z rohových kopov nevymyslela nič a to zostane v platnosti aj teraz. Avšak Enriqueho družina hrá s loptou v strede trávnika.

74
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Rafinha, prichádza Sergi Roberto.

73
    Neymarova rana vyprášila Cuéllarove rukavice!

71
    Luis Enrique spokojne sedí na lavičke a pozoruje svojich zverencov, ktorí sú v tomto momente dva body pred Realom, no ten svoj dnešný zápas rozohrá za pár minút. Navyše má ešte jeden zápas k dobru.

69
    Všetci zúčastnení by boli najradšej, keby je zápas minulosťou, pretože o víťazovi je rozhodnuté. Domáci sa budú baviť aj naďalej a to s veľkou ľahkosťou.

68
    Po veľmi dlhej dobe sme videli v útoku hostí, no tí neurobili vôbec nič a následne o loptu prišli.

Roland Hric

Góly: 9. Messi, 11. Rodríguez (vla.), 27. L. Suárez, 50. Alcácer, 66. Neymar, 88. Rakitić – 21. C. Castro

Karty:   45+1. Neymar (BAR) – 24. Burgui (GIJ), 45. C. Castro (GIJ), 55. Rodríguez (GIJ)

FC Barcelona: ter Stegen – Rafinha (74. Roberto), Mascherano, Umtiti, Alba – Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Messi (61. A. Gomes) – L. Suárez (46. Alcácer), Neymar.
    Náhradníci: Cillessen – Piqué, Iniesta, Digne, Alcácer, Roberto, A. Gomes.

Sporting Gijón: Cuéllar – Elderson, Babin, Lillo, Rodríguez – Douglas (46. V. Rodríguez), S. Álvarez (78. Vesga), X. Torres, Cases, Burgui (60. Isma López) – C. Castro.
    Náhradníci: Mariño – Lora, L. Traoré, V. Rodríguez, Isma López, Vesga, Čop.

Rozhodca: José Sánchez – Yuste, García