Prešov – Topoľčany 6:2 (kon.) | Skalica – Martin B 8:0 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
Michalovce – Trnava 5:1 (kon.)
HK Detva
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Piatok 10.02.2017, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 54. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Záver základnej časti prvej hokejovej ligy je tu. Pod Poľanou vyzvú v 54. kole hokejisti HC 07 Orin Detva hráčov HK Spišská Nová Ves. Domáci už majú isté druhé miesto a ich súper má po základnej časti istú šiestu pozíciu.

Detva
    Domáci sa v minulom kole dosť natrápili s posledným Martinom, keď ho dokázali nakoniec zdolať o štyri góly, ale Orčíka v bráne súpera prekonávali veľmi ťažko. V 49. min. súboja viedla Detva len o gól, ale v závere sa jej podarilo pridať tri góly a vyhrať 6:2.

Spisšká Nová Ves
    Spišiaci pomohli práve Detve zaistiť druhé miesto, keď vyhrali na ľade Michloviec. Práve proti Michalovciam budú Spišiaci súperiť v play-off, ktoré sa začne už budúci utorok.
    Prinášame vám súťaž o tričko Onlajny.eu!

HC 07 Orin Detva: Škorvánek (Rosandič) – Jendroľ, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Gábor – Brveník, Gašpar, Poliaček – Torok, Srnka, Říha, – Hrušík, V. Fekiač, Škavridlo – Lunter, Huňady, Zorvan.

HK Spišská Nová Ves: Surák (Hudaček) – Vantroba, Šterbák, Bdzoch, Všetečka, Kyčák, Travniček, Kolmoš – Hamráček, Štefanka, Lesňák – Findura, Vaic, Mikula – Dmitriev, Vartovník, Zwick – Osuský, Gevorkian.

Rozhodca: Jura – Vall, Kovaľ.

00:01

00:06
    Hneď po vhadzovaní sa hostia snažili dostať do útočného pásma, ale zastavilo ich postavenie mimo hry.

01:13
    Veľmi pekná spolupráca nového muža v domácom drese Ivana Brveníka s Gašparom, ale nepresné zakončenie od prvého menovaného neohrozilo Suráka.

02:57
    Gachulinec od modrej čiary napriahol, ale jeho strela tesne minula bránu.

03:26
    Detva dala gól!

Domáci pri signalizovanom vylúčení hráča hostí otvorili skóre stretnutia. LUKÁŠ ŘÍHA hľadal prihrávku Toroka, ale tu si do vlastnej brány poslal obranca hostí.
    Asistencia: Branislav Srnka.

04:14
    Gašpar na bránkovisku nedokázal usmerniť puk do prázdnej brány.

05:44
    Na opačnej strane sa musel mať na pozore aj domáci Škorvánek, keď zakončoval Gevorkian.

06:06

Srnka sa rútil na Suráka. Ten jeho pokus vyrazil pred seba a puk následne prehodil do brány TOMÁŠ TOROK.

07:29
    Domáci hráči veľmi dobre bránia vlastnú modrú čiaru. Súperovi nedovoľujú sa usadiť pred Škorvánekom.

08:09
    Vantroba vyskúšal domáceho Škorváneka strelou od modrej čiary. Domáci brankár je však pripravený.

08:35
    Po strele Šimona vypadol puk Surákovi, ale domáci hráči ho nedokázali doraziť do brány.

09:20
    Na druhej strane trafil Vaic len do betónu domáceho brankára Škorváneka.

09:52
    Za napadnutie dostáva dve minúty obranca hostí Dávid Všetečka.

10:31
    Po strele Šimona zasiahol brankár Surák a bude sa vhazdovať po jeho pravici.

11:00
    Po prihrávke Říhu zakončuje Srnka, ale Surák v páde puk zastavil pred bránkovou čiarou. Následne ho nedokázal vydolovať spod obrancu spoločne s Torokom.

11:52
    Presilovku domáci celok nedokázal využiť a hostia sú tak v plnom počte.

12:50
    Aj domáci budú hrať v oslabení. Za krosček dostáva dve minúty Adrián Mačkovič.

13:30
    Strelu Šterbáka dokázal Škorvánek reflexívne vyraziť na mantinel.

13:49
    Domáci brankár aj napriek zakrytému výhľadu zneškodnil strelu Bdžocha.

14:40
    Po strele Mikulu zasiahol znovu domáci brankár úspešne.

14:50
    Domáci sa ubránili presilovke súpera a sú v plnom počte.

16:30
    Domáci nedovoľujú hosťom sa dostať cez stredné pásmo.

17:19
    Gachulinec nahodil puk a ten Surák podržal čím domáci získali útočné pásmo.

17:54
    Šimon krásne a čisto odstavil bodyčekom v strednom pásme Hamráčeka za čo si vyslúžil potlesk od obecenstva.

18:39
    Bdžochovi sa nepodarilo zachytiť puk v útočnom pásme a tak čiarový rozhodca odpískal postavenie mimo hry.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

19:45
    Za držanie dostáva v závere prvej tretiny dve minúty Martin Osuský.

20:00

Skončila sa prvá tretia, po ktorej je stav v Detve 2:0 zásluhou gólov Říhu a Toroka. Pri oboch zásahoch si pripísal asistenciu Srnka.

20:01

21:40
    Strelu Mačkoviča sa pokúšal vo vzduchu tečovať Škvaridlo, ale Surák si poradil.

21:45
    Hostia sú v plnom počte.

21:54
    Hostia dlho v plnom počte neboli. Za podrazenie dve minúty pre Jakuba Kyčaka.

22:40
    Frederik Fekiač počas presilovky na modrej čiare stratil puk. Vaic mohol ísť do brejku, ale Gašpar jeho zaváhanie napravil.

23:54
    Domácim sa nepodarilo využiť, ani túto presilovú hru. Stav sa tak nemení.

24:22
    Domácim sa podarilo dosiahnuť gól, ale v čase strely rozhodca prerušil hru. Dôvod bol, že puk prihrali domáci rukou.

25:21
    Říha po odrazenom puku trafil len bočnú sieť.

27:11
    Hlavný rozhodca videl ďalšiu prihrávku puku ruko a tak prerušil hru.

27:22
    Po strete v obrannom pásme zostal ležať na ľade hosťujúci Hamráček. Na ľade sú aj nosidlá.

27:22
    Za nešportové správanie dostáva vedúci mužstva hostí trest dokonca stretnutia.

27:32
    Dávid Všetečka dostáva dve minúty za sekanie.

29:32
    Domácim sa vôbec nevydarila presilová hra. Hostia 2.min. prežili bez problémov.

29:54
    Škvaridlo bekhendom zakončil, ale Surák si poradil.

30:12
    Za nedovolené bránenie dve minúty pred Adriána Mačkoviča.

31:16
    Domáci budú hrať 56 sekúnd v trojici. Na dve minúty odišiel za podrazenie Lukáš Říha.

31:25
    Vantroba mal puk na strelu medzi kruhmi, ale prestrelil bránu.

32:10
    Strelu Šterbáka tečoval Lesňák, lenže mimo bránu.

32:12
    Mačkovič naskočil na ľad, ale pri naskočení zakopol a spadol na ľad.

32:51
    Mikula nahodil spoza brány puk. Ten sa odrazil do Škorváneka. našťastie mimo bránu.

33:16
    Detva prežila aj oslabenie o jedného hráča a je v plnom počte.

34:09

FRANTIŠEK POLIAČEK je pri streleckej chuti. V minulom zápase strelil dva góly a dne pridáva ďalší. Osamotený pred Surákom nedal brankárovi najmenšiu šancu.
    Asistencie: Rastislav Gašpar, Lukáš Říha.

35:05
    Strelu Štefanku zablokoval Torok mimo bránu.

Informácie o hráčovi hostí nemáme, ale pravde podobne to nevypadá dobre. Na striedačkách nevidíme lekárov.

38:00
    Pred Torok poslal puk Vantroba do bezpečia.

38:56
    Za údery dostáva Martin Šimon dve minúty.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

40:00

Máme za sebou druhú tretinu stav sa zmenil. Domáci pridali tretí gól zásluhou Poliačeka. Škvrnou tento časti je zranenie hosťujúceho Hamráčeka.

40:01

40:56
    Domáci oslabenie v tretej časti prežili a sú v plnom počte.

41:46
    Torok si nakorčuľoval prd Suráka, ale strelou minul bránu.

42:26
    Brveník doviedol puk do bránkoviska, kde však Gašpar nedokázal presne zakončiť.

44:15
    Domáci narobili robotu Surákovi, ten si však poradil.

Dnešné stretnutie sleduje 297 divákov.

45:40
    Spišská Nová Ves dala gól!

Hosťujúci ONDREJ ŠTEFANKA nedal šancu domácemu Škorvánekovi, keď mu vymietol šibenicu.
    Asistencie: Denis Šterbák, Braňo Zwick.

46:48
    Lunter vpáde chcel prekvapiť Suráka, ale nebol úspešný.

46:57
    Za údery si po dve minúty odsedia domáci Peter Lunter a hosťujúci Jakub Kyčák.

48:25
    Po strele Gachulinca chcel Srnka puk doraziť. Rozhodca hru prerušil a Všetečka sa pustil do domáceho kapitána, ktorý nemal záujem sa biť. Rozhodca všetko ponechal bez trestov.

48:57
    Oba celky sú v plnom počte.

49:29
    Za držanie dve minúty pre Miroslava Vantrobu.

51:18
    Torok sa dostal do zakončenia. Vystrelil Surák puk neudržal Domáci hráč chcel dorážať, čo sa mu aj podarilo, ale Šterbák ho sekol.

51:18
    Domáci Tomáš Torok a hosťujúci Denis Šterbák dostali dve minúty za sekanie.

51:29
    Hostia sú v štvorici.

52:04
    Za hákovanie dve minúty pre kapitána hostí Ľubomíra Vaica.

53:18
    Po vzájomnom vylúčení sa vrátili Torok a Šterbák.

54:04
    V čase,keď sa Vaic vracal na ľad minul strelou po ľade bránu Šimon.

54:58
    Škvaridlo posunul puk pred bránu,kde však nebol nik z jeho spoluhráčov.

55:55
    Strelu Poličaseka dokázala brankár Surák vytlačiť mimo bránu.

56:21
    Domáci Ivan Brveník dostáva dve minúty za filmovanie. Hosťujúci Ondrej Štefanka dve minúty za hákovanie.

57:55
    Domáci Tomáš Škvardilo dostáva dve minúty za podrazenie.

57:55
    Oddychový čas hostí.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

58:21
    Hostia sú v plnom počte a domáci v štvorici.

59:00
    V oslabení unikol Poliaček. Puk si pred bránou pýtal Frederik Fekiač, ale minul bránu.

59:27
    Hostia stiahli z hry brankára Suráka.

59:55
    Detva je v plnom počte.

Skončilo sa posledné stretnutie základnej časti. Detva si na domácom ľade poradila so Spišskou Novou Vsu 3:1. V poslednej tretine skóroval len hosťujúci Štefanka. (20:17:40)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Říha (Srnka), 7. Torok (Srnka), 35. Poliaček (Gašpar, Říha) – 46. Štefanka (Šterbák, Zwick)

HK Detva: Škorvánek (Rosandič) – Jendroľ, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič, Gábor – Brveník, Gašpar, Poliaček – Torok, Srnka, Říha, – Hrušík, V. Fekiač, Škavridlo – Lunter, Huňady, Zorvan.

Rozhodca: Jura – Vall, Kovaľ