Boston – San Jose 6:3 (kon.) | Buffalo – Anaheim 2:5 (kon.) | NY Rangers – Nashville 4:3 (kon.)
Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 6:3 (kon.) | Columbus – Vancouver 0:3 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:2 (po pr.) | Ottawa – Dallas 3:2 (kon.) | Florida – LA Kings 3:6 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Arizona – Montreal 4:5 (po pr.)
Arizona Coyotes
4:5 (0:2, 3:0, 1:2 - 0:1)
Montreal Canadiens
cz Piatok 10.02.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Ode mě je to dnes vše, u dalšího onlajnu se těší Jiří Sameš. (06:14:05)

Arizona sehraje další zápas 11. února v dalším domácím zápase proti obhájci Stanleyova poháru Pittsburghu Penguins.
    Montreal čeká ten samý den utkání na domácím ledě v Bell Centre proti St. Louis Blues.

Hvězdy zápasu:

1. hvězda: Max Pacioretty MTL (2+2), 2 hvězda: Christian Dvorak ARI (2+0), 3. hvězda: Alex Galchenyuk MTL (1+0)

Zápas mezi Coyotes a Canadiens, ve kterém jsme viděli devět branek, skončil. Utkání muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém rozhodl o výhře Montrealu Alex Galchenyuk. Za domácí kojoty se prosadili Dvorak (dvakrát), Domi a Goligoski, za Habs pak Pacioretty (dvakrát), Markov, Radulov a v prodlouženíjiž zmíněný Galchenyuk. Kapitán Montrealu Max Pacioretty zaznamenal v utkání 4 kanadské body za 2 branky a 2 asistence.

62:13 Alex GALCHENYUK - 4:5

62:13
    Montreal právě vstřelil branku!
    Ale teď už ALEX GALCHENYUK překonává Smithe. Dostal přihrávku od Paciorettyho, prostřelil domácího brankáře a rozhoduje dnešní utkání svou dvanáctou brankou sezony. Asistence: Max Pacioretty.

61:57
    Galchenyuk to vyzkoušel bekhendem, Smith připraven.

61:11
    Obrovská příležitost pro Byrona, který mohl rozhodnout utkání! Trefil ale pouze jen tyč Smithovi branky.

60:26
    Další střela Paciorettyho, Smith vyrazil betonem.

60:11
    Pacioretty vlétl do útočného pásma Habs a vyzkoušel Smithe. Vhazování v útočném pásmu hostů.

60:01

Po základní hrací době neznáme vítěze. Na řadě je tedy 5i minutové prodloužení.

60:00

59:50
    Smith ještě musel zasahovat proti Andrew Shawowi, který se obtočil kolem jeho klece.

59:20
    Ale nyní na druhé straně minul Plekanec po nabídce Radulova Smithovu klec!

59:04
    A Coyotes se drží v útočném pásmu.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 34. Dvorak (Domi, Ekman-Larsson), 36. Domi (Holland, C. Murphy), 37. Goligoski (Martinook), 56. Dvorak – 1. Pacioretty (Danault, Petry), 14. Markov (McCarron, Carr), 43. Pacioretty (Markov, Petry), 50. Radulov (Danault, Pacioretty), 63. Galchenyuk (Pacioretty)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson (A), Schenn, Goligoski (A), Stone, Chychrun, C. Murphy – Rieder, Holland, Vrbata – Perlini, Dvorak, Doan (C) – Domi, Burmistrov, J. McGinn – Crouse, Martinook, White.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber (A), Beaulieu, Petry, Markov (A), Pateryn – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Lehkonen, Galchenyuk, Byron – Andrighetto, Plekanec, A. Shaw – T. Mitchell, McCarron, Carr.

Rozhodca: #23 Brad Watson, #24 Graham Skilliter, #55 Shane Heyer, #74 Lonnie Cameron