Hainan – Slavia 0:3 (kon.) | Sparta U21 – Žižkov 0:0 (zruš.) | Jihlava – Znojmo 3:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Písek – Teplice 4:4 (kon.)
Prostějov – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Hodonín – Slovácko 0:4 (kon.)
Hainan Boying Seamen FC
0:3 (0:1)
SK Slavia Praha
cz Streda 11.01.2017, 08:30Prípravný zápas

88
    V závěru utkání mohli domácí snížit aspoň na 1:3, ale proti útočícímu hráči výborně zasáhl Přemysl Kovář!

86
    Slávisté se radovali z další branky, ale byla to radost předčasná. Gino Van Kessel našel přesně Jana Sýkoru, ale bohužel ten byl v ofsajdovém postavení.

84
    Slavia právě vstřelila branku!
    Dva na brankáře postupovali MURIS MEŠANOVIČ a Jan Sýkora. Druhý jmenovaný přihrál Mešanovičovi na prázdnou bránu, který tak neměl problém zvýšit na 3:0! Asistence: Jan Sýkora.

83
    Ale pozor! Do rychlého brejku vyrazil Gino Van Kessel, jenž brejk zakončil těsnou střelou nad!

80
    Antonín Barák nádherně vysunul Micka Van Burena, který ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou před prázdnou branku na MURISE MEŠANOVIČE, jenž už měl jednoduchou úlohu. Asistance: Mick Van Buren.

41
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Per-Egil Flo, přichází Dušan Švento.

33
    Sešívání začínají utahovat šrouby! Do útočné akce se zapojil levý obránce Jan Bořil, který dostal balón od Chorvata Alvira, svým centrem hledal Milana Škodu, kterému chyběl kousek, aby zakončil do prázdné branky!

27
    Mohlo to být již dva nula! Aktivní Petr-Egil Flo opět přesným centrem našel ve vápně útočníka Lukáše Železníka, který hlavou prodloužil na Milanu Škoda, kterého ve velké šanci vychytal na brankové čáře jeden z obránců.

9
    Slávisté se poprvé prosazují v roce 2017! Na levé straně hřiště se skvěle uvolnila nová norská akvizice, Per-Egil Flo, který přesným centrem našel JOSEFA HUŠBAUERA, jenž střelou na zadní tyč posílá Slavii do vedení! Asistence: Per-Egil Flo.

Karel Milec

Góly: 9. Hušbauer, 80. Mešanovič, 84. Mešanovič

Hainan Boying Seamen FC:
    SK Slavia Praha: 1. poločas: Pavlenka – Bořil, Mareš, Frydrych, Flo (41. Švento) – Alvir, T.Souček, Hušbauer, Mingazov – Železník, Škoda
    2. poločas: Kovář – D. Souček, Lüftner, Jablonský, Švento – Van Kessel, Ščuk, Barák, Sýkora – Mešanovič, Van Buren