Metallurg Magnitogorsk – Soči 3:5 (kon.) | Čerepovec – Novosibirsk 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Novokuzneck 2:0 (kon.)
Petrohrad – Omsk 5:3 (kon.) | Záhreb – Barys 4:5 (kon.) | HC Slovan – Jekaterinburg sk 3:2 (po pr.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Metallurg Novokuzneck
cz Streda 11.01.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace, Moskva • KHL

54:51
    Jevgenij Viksna vyfasoval dvě minuty za podražení a CSKA Moskva má k dispozici šestou přesilovou hru.

50:34
    Jeden z hráčů Novokuzněcku se dostal v blízkosti pravé tyče k nebezpečné střele, kterou Viktor Fasth ukryl v náručí, a Ivan Ožiganov vzápětí dostal po faulu na jeho osobu dvě minuty za podražení.

50:27
    Michail Naumenkov se pustil před bránou po zákroku Viktora Fastha do potyčky s Kirillem Semjonovem a oba dva hráči dostali dvě minuty za hrubost.

48:23
    Geoff Platt se před bránou Novokuzněcku oháněl s holí a dostal dvě minuty za sekání. Minutu a jednu sekundu se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne početní výhoda hostů.

47:24
    Andrej Kuzmenko v blízkosti levé tyče rychle vyjížděl zpoza brány a brankář Vladislav Podjapolskij ho podrazil. Trest za hostujícího brankáře odpyká Ivan Jemec.

39:19
    Kirill Semjonov zabránil skórovat před bránou jednomu z hráčů CSKA a dostal dvě minuty za hákování.

35:34
    Grigorij Panin fauloval Kirilla Semjonova v levém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podražení. Novokuzněck si zahraje přesilovou hru 5 na 3!

33:57
    Viktor Fasth po vychytání Kirilla Semjonova dostal dvě minuty za podražení, které za něj odpyká Andrej Kuzmenko.

27:46
    Ignat Zemčenko dostal dvě minuty za hákování, když faulem zabránil CSKA Moskva skórovat v těsné blízkosti brány a poskytl mu třetí přesilovou hru.

18:46
    Geoff Platt dobře clonil před bránou a Alexandr Komaristyj dostal dvouminutový trest za držení.

10:39
    Eduard Michajlov dostal menší trest za nedovolené bránění a také CSKA Moskva si vyzkouší přesilovou hru.

04:38
    Andrej Světlakov dostal menší trest za nedovolené bránění a Novokuzněck si krátce po inkasování branky zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.