Nantes – Nancy 0:2 (kon.) | Sochaux – Monaco 1:2 (3:4 po pen.)
koniec po penal. (3:4)
FC Sochaux
1:2 (1:0)
AS Monaco
cz Utorok 10.01.2017, 21:00 • Stade Auguste-Bonal (Montbéliard) • Francúzsky ligový pohár • Štvrťfinále

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit někdy příště, dobrou noc. (23:13:58)

Po penaltové loterii postupuje do další fáze Monaco!

Sochaux dlouho drželo vedení a vypadalo to, že by se mohlo radovat z postupu. Jenže ke konci normální hrací doby Monaco přidalo a dokázalo vyrovnat. Dokonce se hostující tým mohl ještě radovat z postupu, ale po brance Falcaa překazil radost pomezní rozhodčí.

90+3. Djibril SIDIBÉ - 1:2

90+3
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým AS Monaco FC.
    Autorem vítězné branky je DJIBRIL SIDIBÉ.

5. séria
    3:4
    Sao je dalším hráčem, který nadává gól. Domácí hráč neudržel nervy na uzdě a poslal balon pouze nad branku.

5. séria
    3:4
    Carrillo mohl rozhodnou a poslat Monaco dál. Ovšem jeho pokus doprostřed branky zneškodnil Dilo.

4. séria
    3:4
    Ramaré také zamířil přesně k levé tyči a Subotić se natahoval po pokusu marně.

4. séria
    2:4
    Sidibé si vybral levou stranu branky a proměňuje.

3. séria
    2:3
    Ilaimaharitra je prvním mužem, jenž neproměňuje pokutový kop. Jeho zakončení totiž zamířilo do levé tyče.

3. séria
    2:3
    Glik se zkušeně podíval na pohyb brankáře a poslal míč na druhou stranu branky.

2. séria
    2:2
    Robinet si přesně našel pravý spodní roh branky a nedal brankáři šanci.

2. séria
    1:2
    Moutinho zamířil přesně k levé tyči a brankář se k míči nedostal.

1. séria
    1:1
    Andriatsima vystřelil pod horní tyč, kam se brankář nemohl dostat a je vyrovnáno.

1. séria
    0:1
    Falcao poslal gólmana na druhou stranu branky a dává gól.

Devadesát minut vítěze nepřineslo, a tak nás čeká penaltový rozstřel. S výsledkem zápasu je zatím spíše spokojené domácí mužstvo, ale i Monaco může být rádo, že se ještě hraje.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Sochaux již nikam nespěchá a pouze se brání. Domácí hráči balon pouze odkopávají. Navíc přišel faul hostujícího hráče, po kterém se chvíli nebude hrát.

90
    K postranní čáře přichází čtvrtý rozhodčí, jenž na tabuli ukazuje, že se budou nastavovat tři minuty nad rámec normální hrací doby.