Middlesbrough – Leicester 0:0 (kon.) | Everton – Southampton 3:0 (kon.) | Manchester City – Burnley 2:1 (kon.)
Sunderland – Liverpool 2:2 (kon.) | West Bromwich – Hull City 3:1 (kon.) | West Ham – Manchester United 0:2 (kon.)
West Bromwich Albion
3:1 (0:1)
Hull City AFC
Pondelok 02.01.2017, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 20. kolo

West Bromwich potvrdil úlohu papierového favorita a porazil doma predposledný Hull City. Prvý polčas však nasvedčoval tomu, že priebeh zápasu bude úplne iný. Hostia kontrolovali hru, tlačili sa dopredu a po góle Snodgrassa viedli. Druhé dejstvo však začali výborne domáci, ktorí vyrovnali hlavičkou Brunta po rohovom kope. Od tohto momentu West Brom prebral iniciatívu, vďaka McAuleymu skóroval opäť z rohu a gólovú poistku ešte pridal Morrison. (17:53:31)

90+3

90+2
    Nyom investoval veľa energie do svojho výpadu na ľavom krídle, no bol odtlačený od lopty a tá smerovala mimo hracej plochy.

90+1
    O víťazovi je už rozhodnuté a v druhom polčase sa hralo plynulo. Hlavný arbiter pridal tri minúty.

90
    Striedajúci Mason vystrelil spoza šestnástky. Lopta z jeho pravačky ale smerovala nad bránu.

89
    Hull City drží loptu a chce ešte skorigovať výsledok. Útoky "tigrov" však neprinášajú žiadne nebezpečenstvo pre Fostera.

88
    Tempo zápasu v záverečných minútach upadlo. Domáci futbalisti pohodlne kontrolujú vedenie a hostia sa nedostávajú do tlaku.

87
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza José Salomón Rondón, prichádza James McClean.

85
    Ahmed Elmohamady odcentroval do pokutového územia, tam sa dostal do koncovky Diomandé, ale z nevýhodnej pozície prestrelil bránu.

84
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Curtis Davies, prichádza Markus Henriksen.

82
    Snodgrassov druhý pokus smeroval do rovnakého priestoru, no tentoraz našiel hlavu Michaela Dawsona, ktorý zblízka preveril Fostera.

81
    Robert Snodgrass centroval z rohového kopu, ale poslal loptu nízko na prednú žrď. Bude mať šancu na reparát.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva posledných desať minút. Hull len ťažko hľadá silu do záveru.

78
    Robert Snodgrass stroskotal na hranici šestnástky. Škótsky reprezentant si nedokázal obhodiť brániaceho hráča.

77
    Chadli krútil loptu smerom do brány, David Marshall ostal stáť na čiare, ale pomohli mu jeho spoluhráči.

76
    José Salomón Rondón predviedol, že nie je iba šestnástkovým hráčom. Venezuelčan sa presadil v krídelnom priestore a získal roh.

75
    Jake Livermore vystrelil spoza šestnástky, ale Ben Foster loptu pozorne sledoval a videl, že pôjde mimo brány.

74
    Hull ukazuje, že nie nadarmo figuruje na predposlednej priečke tabuľky. Slabá efektivita a ešte horšia defenzíva ho limitujú aj v dnešnom stretnutí.
    73. James Morrison (WBA) - 3:1