Nijmegen – Den Haag 3:0 (kon.) | Eindhoven – GA Eagles 1:0 (kon.) | Heerenveen – Excelsior 2:1 (kon.)
Zwolle – Willem II 0:0 (kon.)
NEC Nijmegen
3:0 (3:0)
HFC ADO Den Haag
cz Sobota 10.12.2016, 18:30 • Goffertstadion, Nijmegen • Holandská Eredivisie • 16. kolo

Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek večera! (20:23:27)

Dnešní bezproblémová cesta domácích za třemi body je u konce. Hráči Nijmegenu si v nepříliš oslnivém utkání bezpečně došli pro tři body již poté, co se ve dvanácté minutě díky dvěma rychlým gólům a smůle hostujícího hráče ujímali vedení 2:0. Ve druhé půli domácí přidali ještě jednu branku na vrch a bylo vymalováno. Hosté z Haagu se dnes nezmohli absolutně na nic, ikdyž byli ve druhém poločase více u balónu.

90+2

90+2
    Ovšem centr od rohového praporku bezpečně končí v Delleho rukavicích. Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty, nic víc už se tedy dnes nestane.

90+1
    Rohový kop pro HFC ADO Den Haag.

90
    Střídání v týmu NEC Nijmegen: ze hřiště odchází Janio Bikel, přichází Jeffrey Leiwakabessy.

89
    Nijmegenští si drží svého soupeře daleko od vlastní brány. Také na jejich straně se schyluje k poslednímu střídání.

87
    Přesně mířený centr na Schoutena sice našel svého adresáta, avšak ten se ještě předtím nacházel v ofsajdové pozici.

86
    Rozběhnutý Schaken se pokusil projít skrze dvojici stínujících obránců, ale jeho průnik záhy končí. Hráč Den Haagu raději přihrává balón dozadu.

84
    Zápas nám pomalu a jistě spěje k závěru, nějakého převratu už se dočkáme jen stěží.

83
    Ofsajd hostujícího HFC ADO Den Haag.

81
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Gervane Kastaneer, přichází Jerdy Schouten.

79
    Rayhi inkasoval od El Mahdiouiho úder do obličeje, rozhodčí je nucen u postranní čáry hru přerušit.

78
    Bikel to zkusil dělovkou z dobrých pětatřiceti metrů, ale bránu těsně míjí!

76
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Ludcinio Marengo, přichází Ruben Schaken.

74
    Den Haagští sevřeli svého soupeře do kleští, ale k žádné větší střelecké příležitosti to nevede.

73
    Na straně hostí se pomalu a jistě schyluje k druhému střídání, pakliže hráči Den Haagu chtějí ještě zdramatizovat závěr zápasu, měli by se sebou ihned začít něco dělat.

71
    Hosté jsou u balónu, nicméně Nijmegen se nyní nesoustředí na nic jiného, než na bezpečné uhájení čistého štítu.

69
    Střídání v týmu NEC Nijmegen: ze hřiště odchází Ferdi Kadioglu, přichází Arnaut Groeneveld.