Dijon – Marseille 1:2 (kon.) | Bordeaux – Monaco 0:4 (kon.) | Nancy – Angers 2:0 (kon.)
Lille – Montpellier 2:1 (kon.) | Toulouse – Lorient 3:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
0:4 (0:2)
AS Monaco
cz Sobota 10.12.2016, 17:30 • Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux • Ligue 1 Uber Eats • 17. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:24:32)

Fauly: 11:15.

Je konec! Monaco zcela zaslouženě odváží z trávníku Bordeaux tři body. Hned v úvodu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Nejdříve se ve třetí minutě prosadil Sidibé, následně o dvě minuty později přidat Falcao svou první branku. Ve druhém poločase přišla nejdříve další branka Radamela Falcaa, aby mohl o několik minut později přidat z pokutového kopu hattrick. Poté neunesl nepříznivá stav a nechal se zcela zbytečně vyloučit Ounas. Bordeaux bylo bez šance na obrat, ale větší debakl se již nekonal.

90+2

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90+1
    Již v nastaveném čase přiletěl před Priora pas z rohového kopu. Jen se štěstím z toho nebyla pátá branka v domácí síti. Hned několik hráčů Monaca se natahovali k hlavičce, ale míč je přeletěl.

90
    Hosté se ještě jednou dostali k centru. Moutinho čekal přes brankou, ale proti němu byl viditelně vyšší Pallois.

89
    Toulalan odvrátil rohový kop hostujícího týmu. Na dlouho se však domácí neosvobodili. Hned po zisku míče přišla nepřesná nahrávka Vady.

88
    Tak přece jen bylo ještě pořádně horko před Subašićem. Z levého kraje přilétl povedený centr, ale ani jeden z dvojice Ménez – Laborde na něj na zadní tyči nedosáhli.

87
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází João Moutinho.

86
    Mendy musel zastavit rozvíjející se akci domácího celku a dostává žlutou kartu.

85
    Skvěle si poradil s obráncem nově příchozí Mbappé Lottin. Následně si připsal také povedenou střelu, která ale jen proletěla kolem pravé tyče.

83
    Hosté se chtěli prokombinovat až do samotného vápna. To se jim málem podařilo. Jen konečný centr poslal Sidibé jen na kopačku Sabalyho.

82
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Kylian Mbappé Lottin.

81
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy. O vítězi je již jasno, ale domácí se budou ještě snažit alespoň o čestný úspěch.

80
    Po rohovém kopu domácího celku se hostující brankář Subašić dostal do prostoru před brankou. Jeho vyběhnutí domácí nedokázali využít. Po kombinaci u pravé postranní lajny ztrácí míč Vada.

78
    Domácí to zkoušejí i v deseti. Zatím se jim ale nedaří přechodová fáze. Před vápnem ztratil míč Toulalan.

77
    Hosté chtějí přidat ještě další branku. Na levé straně se protáhl kolem postranní lajny Lemar. Jeho prudký centr však nenašel spoluhráče.