Watford – Everton 3:2 (kon.) | Arsenal – Stoke City 3:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 3:2 (kon.)
Hull City – Crystal Palace 3:3 (kon.) | Swansea – Sunderland 3:0 (kon.) | Leicester – Manchester City 4:2 (kon.)
Swansea City
3:0 (0:0)
Sunderland AFC
cz Sobota 10.12.2016, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League • 15. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Za malou chvíli se však na Vás bude těšit z přenosu házenkářské extraligy mezi Brnem a Lovosicemi. Za malou chvíli tedy na počtenou. (17:55:35)

Právě skončilo utkání mezi Swansea City a Sunderlandem AFC. Po nevýrazném bezbrankovém prvním poločase vstoupili do druhé půle aktivněji hosté. V 51. minutě proměnil po ruce Denayera pokutový kop Gylfi Sigurdsson a Swansea vedla. O tři minuty později to již bylo o dvě branky. Po rohovém kopu se střelou na zadní tyč prosadil Fernando Llorente, který dal větší klid na kopačky svých spoluhráčů. V 80. minutě přidal ještě třetí zásah znovu Ferndando Llorente, který pečetil výhru svého týmu v poměru 3:0.

90+3

90+3
    Ta ho rozehrála nakrátko a utkání v pohodě dohraje v rohu hřiště.

90+3
    Ještě jeden roh bude zahrávat Swansea.

90+2
    Denayer se dostal k míči a z dvaceti metrů vyslal technickou střelu k pravé tyči. Tam však povedenou robinsonádou zasáhl brankář Fabiański.

90+1
    Druhý poločas bude nadstaven o 3 minuty.

90
    Montero ještě šikovně hledal nabíhajícího Sigurdssona. Ten měl však k centru svého spoluhráče příliš daleko.

89
    Swansea se snaží kombinovat na vlastní polovině a nepůjčuje míč svému soupeři, což se domácím příznivcům pochopitelně líbí.

88
    Defoe v kombinaci s Anichebem a Januzajem. Ani jednomu se však nepodařilo zakončit a po nepřesné přihrávce se k míči dostali domácí hráči.

86
    Další pokus o vysunutí Defoea hostům nevyšel. Anglický útočník měl k míči daleko, Fabiański byl u balonu dřív a snadno jej chytil do své náruče.

85
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Steven Pienaar, přichází Javier Manquillo.

84
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Oliver McBurnie.

82
    Hosté mohli vzápětí odpovědět! Januzaj vybojoval pro svůj tým rohový kop. Následoval centr a hlavička Djilobodjiho, kterou musel Fabiański konečky prstů vytáhnout na břevno.
    80. Fernando LLORENTE - 3:0

80
    Swansea právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto! Střídající Jefferson Montero se pěkně uvolnil na levé straně a od brankové čáry vyslal nadýchaný centr, na který si na malém vápně naskočil FERNANDO LLORENTE, který umístěnou hlavičkou nedal Pickfordovi žádnou šanci. Asistence: Jefferson Montero.

79
    Hosté neuspěli s centrem z pravé strany. Domácí obrana dnes zatím funguje na výbornou.

78
    V dresu Sunderlandu se schyluje k dalšímu střídaní, ke kterému nejspíš dojde v nejbližším přerušení hry.

77
    Denayer vyskočil nejvýše a odvrátil hrozící nebezpečí pro svůj tým.

Radomír Fukala

Góly: 51. G. Sigurdsson (pen.), 54. F. Llorente (G. Sigurdsson), 80. F. Llorente (Montero)

Karty:   60. Rangel (SWN) – 18. N'Dong (SUN), 43. Denayer (SUN)

Swansea City: Fabiański – Rangel, Mawson, Amat, Taylor – Fulton, Britton (C) – Barrow (77. Montero), G. Sigurdsson, Routledge – F. Llorente (84. McBurnie).
    Náhradníci: Nordfeldt – Naughton, van der Hoorn, Fer, Montero, Cork, McBurnie.

Sunderland AFC: Pickford – Jones, Koné, Djilobodji, van Aanholt – Pienaar (85. Manquillo), N'Dong (57. Kirchhoff), Denayer – Seb. Larsson (55. Januzaj), Defoe (C), Anichebe.
    Náhradníci: Mannone – Manquillo, O'Shea, Khazri, Januzaj, Kirchhoff, Borini.

Rozhodca: Pawson – Ledger, Bryan