Calgary – Minnesota | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | San Jose – Montreal | 2:1 (kon.) | | | Buffalo – Boston | 1:2 (kon.) |
Philadelphia – Chicago | 3:1 (kon.) | | | NY Rangers – Carolina | 4:2 (kon.) | | | Nashville – NJ Devils | 4:5 (po pr.) |
Chabarovsk – Petrohrad | 1:2 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 2:3 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Čerepovec | 2:0 (kon.) |
Togliatti – Novgorod | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Kazaň – S.Moskva | 3:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – Soči | 5:1 (kon.) |
HC Slovan – Omsk | 3:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Sparta Praha | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 5:1 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | HC Plzeň – Třinec | 4:6 (kon.) | | | Jihlava – Zlín | 3:0 (kon.) |
Slavia – Liberec | 0:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Hradec Králové | 5:0 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 0:4 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 1:4 (kon.) |
Motor ČB – Most | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 4:3 (po pr.) |
Přerov – Frýdek-M. | 2:1 (po pr.) | | | Prostějov – Kadaň | 6:2 (kon.) | | | Benátky n/J – Třebíč | 0:2 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 0:1 (kon.) |
koniec
Amur Chabarovsk
1:2
(0:0, 1:1, 0:1)
SKA Petrohrad
Jan Prošek
Góly a asistencie:
34. T. Zohorna (Aťušov, Metsola) – 35. Širokov (Rukavišnikov), 43. Širokov (Kovaľčuk, J. Jakovlev)
Rozhodca: Belov, Beljajev – Lazarev, Sazonov
Diváci: 7 100
Nepremenená penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Kamalov, Jelesin – T. Zohorna, Kuusela, Ramstedt – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Kapustin, Stasjuk, Romancev – Nazarov, Ruděnkov, V. Popov.
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – Belov, J. Jakovlev, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Rukavišnikov, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovaľčuk – Prochorkin, Dadonov, N. Gusev – Moses, Koskiranta, Dergačov – Chochlačov, Ketov, – Širokov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – Belov, J. Jakovlev, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Rukavišnikov, Rykov – S. Plotnikov, Tichonov, Kovaľčuk – Prochorkin, Dadonov, N. Gusev – Moses, Koskiranta, Dergačov – Chochlačov, Ketov, – Širokov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Belov, Beljajev – Lazarev, Sazonov
Diváci: 7 100
Jan Kolář (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:15
Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 18:52
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kristian Kuusela – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., hrubost).