Ostrava – Kladno 12:5 (kon.) | Chodov – Otrokovice 6:4 (kon.) | Tatran – Vítkovice 10:4 (kon.)
Bohemians – Pardubice 7:4 (kon.) | Liberec – Bulldogs 4:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:4 (3:2, 2:1, 1:1)
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 30.10.2016, 18:00Livesport Superliga (CZ) • 9. kolo

Dnešní utkání je na konci. Domácí slaví zaslouženou výhru. Hosté se však do posledních chvil nevzdávali a před koncem ještě vykřesali jiskřičku naděje. Tak však bohužel uhasla a konečný výsledek zní 6:4. Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek neděle a dobrý start do nového pracovního týdne. (20:11:10)

59:00
    Hosté hrají power play.

58:11
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak přeci jen je tu komplikace pro domácí celek. Střelu PAVLA JURČÍKA brankář Chodova jemně lízl, ale míček skončil v síti. Asistence: Lukáš Uhrinovský.

57:12
    Dóžova rána zablokovaná obráncem.

55:00
    Blíží se konec zápasu a vše nasvědčuje tomu, že domácí dokáží svůj náskok v klidu uhlídat a budou po utkání moci slavit výhru.

53:00
    Hostující brankář kryj míček před Tylem.

49:29
    Chodov právě vstřelil branku!
    PATRIK DÓŽA využil domácí přečíslení 3 na 1 a domácí hráč ak kompletuje hattrick. . Asistence: Miloš Tyl.

47:25
    Domácí tým kombinuje na polovině Otrokovic.

45:30
    Michajlovič kryje Dóžovu střelu. Ještě před tím vyrážek pokus Vávry.

42:50
    Pražan našel přihrávkou Sýkoru, ale ten nezamířil přesně.

42:00
    Domácí drží míček ve své moci, což jim naprosto vyhovuje.

40:01

Druhá třetina nám opět nabídla zajímavou podívanou. Domácí si dokázali vzít zpět svůj tříbrankový náskok, ale hosté opět snižovali. Tentokrát jen jednou a před zahájením poslední části je tak stav 5:3.

40:00

38:54
    Tyl sklepl míček na Dóžu a jeho rána mířila nad branku.

38:00
    V utkání se přitvrdilo a vidíme spoustu soubojů.

37:17
    Pražan se dokázal dvakrát dostat do zakončení, ale ani jednou nebyl domácí hráč úspěšný.

34:56
    A je tu opět scénář jako v první třetině. Hosté se opět dostávají ke snížení. MAREK ZAPLETAL se dlouho nerozmýšlel co s míčkem a jeho střela nakonec znamená branku. Asistence: Martin Szweda.

Jiří Paýr

Góly a asistencie: 9. Koutný (Tyl), 14. Kašovský (Vávra), 17. Strachota (Pražák), 24. Dóža (Sýkora), 34. Dóža (Sýkora), 50. Dóža (Tyl) – 18. Jurčík (Mich. Nagy), 19. Vyoral (Sovják), 35. Zapletal (Szweda), 59. Jurčík (Uhrinovský)

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück – Pražan, Procházka, Sýkora, Jirásek, Kotlas, Bouša – Vošta, Tyl, Pražák – Koutný, Chmelíček, Dóža – Strachota, Kašovský, Plíhal – Vávra.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič – Kostka, Vyoral, Koníček, Szweda, Mich. Nagy – Sovják, Uhrinovský, Čevela – Jurčík, Zapletal, Mar. Nagy – Krchňáček, Petřík.