Bohemians – Kladno 12:9 (kon.) | Pardubice – Ostrava 6:4 (kon.) | Tatran – Bulldogs 7:8 (po pr.)
Chodov – Liberec 3:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
FBC Liberec
cz Nedeľa 09.10.2016, 18:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 5. kolo

Konec zápasu. (19:52:30)

59:23
    Hosté si berou oddechový čas.

57:49
    Nepřesná střela jednoho z domácích hráčů.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:58
    Kašovský trefil horní tyč!

56:26

55:57
    Nepřesná střela Koutného.

54:26
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jaroslav Štěpán – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

54:09
    Se střelou Dóži si Strýček dokázal poradit.

52:10
    Přečíslení hostujících hráčů 2na1 Baráka nepřekonalo.

49:50
    Domácí hráči jsou teď u míčku a snaží se prosadit kombinační hrou.

47:33
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ BÖHM. Asistence: Daniel Kroupa.

47:06
    Nepřesná střela Strachoty.

43:59
    Utkání se nám teď hodně kouskuje a přerušuje.

41:15
    Hosté jsou zatím v úvodu třetí třetiny aktivnější. Zatím se ale nedokážou dostat do zakončení.

40:01

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:30
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.

MCh

Góly a asistencie: 1. Sýkora (Dóža), 18. Dóža (Pražák), 21. Koutný (Dóža) – 15. Böhm (Hůza), 48. Böhm (Kroupa)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Mück) – Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Sýkora, Hušek, Kotlas, Bouša – Maxa, Kašovský, Tyl – Vávra, Pražák, Koutný – Chmelíček, Dóža, Strachota – Plíhal.
    FBC Liberec: Strýček (Stránský) – Klucho, Bitman, Veselý, Blecha, Strobach – Procházka, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Štěpán – Böhm, Baudish, Šoltys – Kořínek, Kroupa.

Rozhodca: František Pangerl a Jiří Šedivý