Augsburg – Mainz 1:3 (kon.) | Hertha – Schalke 2:0 (kon.)
FC Augsburg
1:3 (0:1)
1. FSV Mainz 05
Nedeľa 18.09.2016, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Nemecká Bundesliga • 3. kolo

Prvý polčas vyhrali hostia 0:1 a rozdielom jedného gólu yvhrali aj ten druhý. Pekný zápas, v ktorom sme videli štyri krásne góly mal však veľmi nepríjemnú bodku a tou bol surový faul hosťujúceho Rodrígueza na Kohra, ktorého museli v absolútnom závere stretnutia odniesť z trávnika na nosítkach. Každopádne, 1.FSV Mainz 05 zvíťazil na pôde Augsburgu 1:3. (17:30:17)

90+5

90+5
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Dominik Kohr, prichádza Gojko Kačar.

90+5
    Kohra odnášajú z trávnika na nosítkach, zdá sa, že Rodríguez domáceho hráča vážne zranil.
    90+3. José Rodríguez (MAI)

90+3
    Červenú kartu dostáva po brutálnom faule na Kohra striedajúci José Rodríguez (1. FSV Mainz 05).

90+2
    V posledných minútkach zápasu sa obraz hry veľmi nemení. Ťažiskom hry je stred pola a loptu majú vo svojej moci domáci hráči.

90+1
    Domáci hráči si prihrávajú v oblasti stredového kruhu. K riadnemu hraciemu času druhého polčasu sa nadstavujú tri minúty.

90
    Malli sa po rýchlej útočnej akcii hostí snažil predrať vo vápne pomedzi dvoch domácich bekov, ale napokon súboj neustál, padol na trávnik a bude z toho len odkop od Hirtzovej brány.

89
    Po rohovom kope získala loptu domáca defenzíva. Hráči Augsburgu kombinujú v strede pola.

88
    Hráči Mainzu budú zahrávať rohový kop z ľavej strany potom, čo Baier zblokoval De Blasisov centr.

87
    Bobadilla bol na ľavom krídle faulovaný striedajúcim Rodríguezom a domáci zahrávali priamy kop, ale po ňom sa lopty zmocnil gólman Mainzu Lössl.

85
    Striedanie v tíme 1. FSV Mainz 05: z ihriska odchádza Jean-Philippe Gbamin, prichádza José Rodríguez.

84
    Autor jediného domáceho gólu Stafylidis vyskúšal zo strednej vzdialenosti pozornosť hosťujúceho brankára, ale jeho pokus bol tentokrát nepresný.

83
    Hostia sa takmer opäť dostali do veľmi nebezpečnej príležitosti, ale Muto, ktorý si nabiehal na vysoký center, bol v postavení mimo hry.

81
    Striedanie v tíme FC Augsburg: z ihriska odchádza Či Tong-won, prichádza Halil Altintop.
    81. Jošinori Muto (MAI) - 1:3

81
    Mainz dal gól!
    Po Öztunaliho prihrávke z pravej strany vápna sa lopta odrazila od niekoľkých hráčov až k JOŠINORIMU MUTOVI, ktorý ju ľavačkou elegantne posunul do odkrytej domácej brány a svojím druhým tohtosezónnym gólom zrejme rozhodol o zisku troch bodov pre Mainz.

80
    Po dvoch krásnych góloch a následných dvoch žltých kartách sa hra trošku ukľudnila, a jej ťažiskom je stred pola, kde majú loptu vo svojej moci hostia. Pred nami je posledná desaťminútovka stretnutia.