Karabach – Liberec 2:2 (kon.) | APOEL – Astana 2:1 (kon.) | Feyenoord – Manchester United 1:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Fenerbahce 1:1 (kon.) | YB Bern – Olympiakos 0:1 (kon.) | Mainz – Saint-Étienne 1:1 (kon.)
Anderlecht – Qäbälä 3:1 (kon.) | Alkmaar – Dundalk 1:1 (kon.) | Tel Aviv – Zenit 3:4 (kon.)
Plzeň – AS Rím 1:1 (kon.) | Giurgiu – Austria 2:3 (kon.) | Rapid Viedeň – Genk 3:2 (kon.)
Sassuolo – Bilbao 3:0 (kon.) | Liége – Vigo 1:1 (kon.) | Panathinaikos – Amsterdam 1:2 (kon.)
Konyaspor – Doneck 0:1 (kon.) | Braga – Gent 1:1 (kon.) | Salzburg – FK Krasnodar 0:1 (kon.)
Nice – Schalke 0:1 (kon.) | Solún – Fiorentina 0:0 (kon.) | Inter – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
Southampton – Sparta Praha 3:0 (kon.) | Osmanlispor – FCSB 2:0 (kon.) | Villarreal – Zürich 2:1 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
3:0 (0:0)
Athletic Club Bilbao
Štvrtok 15.09.2016, 19:00 • VenueStadio Città del Tricolore • Európska liga • 1. kolo

V prvom polčase sme gól nevideli, ale v tom druhom sa trikrát presadilo domáce Sassuolo, ktoré tak na vlastnom trávniku zdolalo Athletic Bilbao rozdielom triedy a pripsuje si na svoje konto plný trojbodový zisk. (20:55:35)

90+4

90
    Žltú kartu dostáva za faul v strede pola Raúl García (Athletic Club Bilbao).

90+3
    Loptu majú vo svojej moci domáci hráči, ktorí si prihrávajú na vlastnej polovici a čakajú na záverečný hvizd, ktorý spečatí ich trojbodový vstup do tohtoročnej skupinovej fázy Európskej ligy UEFA.

90+1
    Dvojica domácich hráčov pekne zakombinovala na pravej strane vápna, ale Herrerín správnym vybehnutéím nepripustil žiadne nebezpečenstvo. Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Bilbao má loptu vo svojej moci na vlastnej polovici, zatiaľ čo sa hrá posledná minúta riadneho hracieho času dnešného stretnutia.

88
    Po vysokom centri z ľavej strany sa dostal k strele z voleja Aduriz, ale strela z prvej v podaní striedajúceho hráča smerovala mimo domácej svätyňe. Keby aj nie, nič by to nemenilo, pretože Aduriz bol v ofsajde.

87
    Tentokrát v strede pola faulovali hostia, konkrétne Laporte, ale hra sa na chvíľu prerušuje aj krátko potom, pretože hosťujci Sabín má kŕče a pomáhajú mu aj hráči Sassuola.

85
    Magnanelli fauloval v strede pola jedného z hostí, zatiaľ čo sa dnešný duel prehupol do svojej poslednej päťminútovky. Dovolím si tvrdiť, že o výsledku dnešnéhho duelu je však už rozhodnuté.

84
    Bilbao zahrávalo roh z pravej strany, ale domáca obrana dokázala odvrátiť po centri od rohovej zástavky loptu do bezpečia.

83
    Striedanie v tíme U.S. Sassuolo Calcio: z ihriska odchádza Grégoire Defrel, prichádza Alessandro Matri.
    82. Matteo Politano (SAS) - 3:0

82
    U.S. Sassuolo Calcio dalo gól!
    Defrel, autor druhého domáceho gólu, sa tentokrát predviedol ako skvelý nahrávač, keď na seba na pravej strane vápna naviazal dvoch bekov a následne našiel prihrávkou MATTEA POLITANA, ktorý krásnou prízemnou strelou zvyšuje už na rozdiel triedy!

81
    Hostia zahrávali roh z pravej strany a hoci priamo po rohu si šancu nevytvorili, krátko po nej to spoza šestnástky skúsil Beňat, ale jeho strela letela len do rukavíc pripraveného Consigliho.

80
    Ťažiskom hry je momentálne stred pola, kde sú pri lopte hostia. Pred nami je posledných desať minút dnešného zápasu.

77
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Mikel Balenziaga, prichádza Iñigo Lekue.
    75. Grégoire Defrel (SAS) - 2:0

75
    Po nenápadne vyzerajúcej akcii GRÉGOIRE DEFREL prekonáva Herrerína v hosťujúcej bráne a posiela štvrťhodinku pred koncom Sassuolo do dvojgólového vedenia.