Manchester City – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Leverkusen – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Tottenham – Monaco 1:2 (kon.)
Real Madrid – Lisabon 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Dortmund 0:6 (kon.) | Brugge – Leicester 0:3 (kon.)
Porto – Kodaň 1:1 (kon.) | Lyon – D. Záhreb 3:0 (kon.) | Juventus – Sevilla 0:0 (kon.)
FC Porto
1:1 (1:0)
FC Kodaň
Streda 14.09.2016, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga majstrov • Skupina G

Je za nami aj druhý polčas zápasu medzi FC Porto – FC Kodaň. Celky nastúpili do polčasu za stavu 1:0. V druhom polčase sa stav však zmenil na 1:1 konkrétne presným zásahom Corneliusa z 52. minúty. Portu sa nepodarilo ujať vedenia aj napriek početnej výhode po vylúčení Slováka Jána Greguša.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (22:37:44)

90+4

90+3
    Striedanie v tíme FC Kodaň: z ihriska odchádza William Kvist, prichádza Mikael Antonsson.

90+2
    Tak tomuto sa hovorí ozajstná smola! Lopta sa z pravého krídla prepadla až na Olivera Torresa, ktorý si loptu pripravil a následne vypálil. Jeho tvrdá strela opečiatkovala len konštrukciu bránky.

90+1
    Po strele jedného z futbalistov Porta si domáci pýtali penaltu. Vraj sa jednalo o hru rukou, no hlavný rozhodca bol dostatočne blízko na to aby situáciu vyhodnotil správne.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú +3 minúty.

88
    Kodaň s najväčšou pravdepodobnosťou udrží výsledok aj bez vylúčeného slováka Jána Greguša.

87
    Po tomto zákroku však Porto rohový kop zahrávať bude. Jorgensen loptu razantne odkopol do bezpečia a nedovolil tak Layúnovi centrovať.

86
    Tak napokon po Johanssonovom obetavom zákroku neuvidíme ani len rohový kop FC Porta.

85
    Johanssen sa teraz obetavo položil do prízemnej strely Dioga Jotu. Kodaň vie, že do konca zápasu ostáva len pár minút a udržanie jedného bodu je veľmi ale veľmi dôležité.

83
    Nátlak na vápno FC Kodane stúpa ale ako som už spomínal bez strely gól jednoducho nepadne.

82
    Striedanie v tíme FC Porto: z ihriska odchádza Otávio, prichádza Diogo Jota.

81
    Brahimi hrá na pravej strane veľmi aktívne a predvádza ozajstné umenie. Momentálne sa mu podarilo zbaviť až dvojice mužov v tmavom, no jeho následný center ostal bez adresáta.

80
    Porto má pres sebou poslednú 10-minútovku na to aby využilo početnú výhodu. Lopta sa stále drží pred vápnom Kodane, no potrebná strela nie a nie prísť.

Z technických príčin sa Vám pre prípadné oneskorenie ospravedlňujeme.

78
    Olsen si pripisuje ďalší presný zákrok po centrovanom pokuse z kopačky Yacineho Brahimiho.

77
    Striedanie v tíme FC Kodaň: z ihriska odchádza Youssef Toutouh, prichádza Rasmus Falk.

76
    Otávio si po zákroku jedného z hostí pýtal penaltu. Hlavný arbiter tohto stretnutia však nepískol ani v tomto prípade.