Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Litvínov – Chomutov 7:4 (kon.) | B. Bystrica – Székesfehérvár 4:5 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Litoměřice – Hradec Králové 1:5 (kon.) | Trnava – Debrecín 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Třinec 3:2 (po pr.) | Žilina – Havířov 1:3 (kon.) | Prostějov – Přerov 4:6 (kon.)
Ústí n/L – Kadaň 2:1 (kon.) | HC Slovan – Zlín 5:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
Mountfield HK
cz Štvrtok 18.08.2016, 17:30 • Kalich Aréna, Litoměřice • Prípravný zápas

To je ode mne s konstatováním výhry Mountfieldu HK z litoměřické Kalich Arény vše. Partnerský klub Litoměřic si připisuje pátou výhru v řadě a královehradečtí jsou v přípravě nadále stoprocentní. Já se s Vámi loučím a u dalšího, nejen hokejového textového on-line přenosu, na počtenou. (19:49:19)

Třetí třetina skončila a hosté si připisují pátou výhru v dalším přípravném zápase a zatím jsou v přípravě stoprocentní. Zato domácí Litoměřice pátou výhru v řadě nepřidávají a na svém ledě prohrávají s extraligovým celkem 1:5. Jediným domácím střelcem se stal v poslední třetině Milan Valášek, když dokázal zužitkovat přesilovou hru.

59:39
    Tomáš Bulík se ocitl sám před Rybárem, jeho pokus o zakončení si ale domácí brankář pohlídal a stav se nemění.

59:10
    Vhazování v útočném pásmu Litoměřic.

58:28
    A domácí se teď usazují v útočném pásmu a tlačí se do branky. Václav Pletka zkoušel své štěstí ale neúspěšně.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Bohužel ale pro domácí se dostávají do ofsajdového postavení a rozhodčí také píská.

56:55
    Domácí Stadion tak má další možnost snížit stav utkání.

56:45
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Martin Pláněk – 2 min., držení protihráče).

56:43
    Aleš Krátoška se řítil do útočného pásma ale byl faulován.

55:20
    Václav Pletka teď zkoušel najít svou přihrávkou Tomáše Šťastného na levém křídle, ten ale nedokázal puk zkrotit na své hokejce.

54:35
    A domácím branka v přesilové hře vlila krev do žil a tlačí se do dalších příležitostí, ty zůstávají ale bez využití.

53:04
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Využitá přesilová hra Litoměřic. Ondřej Smetana dostal puk před branku na Patrika Miškáře, který ještě přiťukl puk MILANU VALÁŠKOVI a ten zametl puk do prázdné branky. Asistence: Patrik Miškář, Ondřej Smetana.

52:36
    Radovan Pavlík vyrazil v oslabení do útoku a vystřelil, naštěstí pro domácí mimo branku.

52:17
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Petr Beránek – 2 min., podražení).

50:57
    O rychlý protiútok se teď snažili hosté, nakonec se dostal ke střele Ondřej Kopta ale Patrik Rybár byl pozorný a levým betonem vyrazil puk mimo tři tyče.

50:01
    Do šance se dostal Matúš Paločko a vystřelil z levého kruhu, hostující brankář neměl problém se střelou a vyrazil puk do rohu kluziště.

49:19
    To také můžeme teď vidět, domácím se nedaří usadit v útočné třetině. Hosté zatím velmi dobře bruslí.

Pavel Vodenka

Góly a asistencie: 54. Valášek (Miškář, Smetana) – 10. Beránek (Kukumberg), 12. Šimánek (Jarůšek), 15. Červený (Bednář), 15. Barák (Šimánek), 34. Bednář (Červený, Džerinš)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (32. Rybár) – Piegl, Pavlas, Smetana, Matějček, Jebavý, Šulc, Bažant, Málek – Kalla, Veselý J., Paločko – Pletka, Rubeš, Procházka – Valášek, Miškář, Švagrovský – Racek, Pilař, Krátoška – Šťastný, Hanták.
    Trenéři: Miloš Říha ml., Daniel Tvrzník.

Mountfield HK: Kacetl (Veselý F.) – Gregorc, Plášil, Dietz, Pláněk, Vydarený, Barák, Bača – Červený, Džerinš, Bednář – Šimánek, Knotek, Jarůšek – Kopta, Kukumberg, Bulík – Pavlík, Nedvídek, Beránek.
    Trenér: Václav Sýkora

Rozhodca: Vyštejn, Folk – Hubínek, Votrubec