Chelsea – West Ham 2:1 (kon.)
Chelsea FC
2:1 (0:0)
West Ham United
Pondelok 15.08.2016, 21:00 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 1. kolo

Držanie lopty: 62 % : 38 %.
    Strely na bránu: 6:3. Strely mimo: 16:7. Rohové kopy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16. (22:58:42)

Druhý polčas priniesol dobré futbalové divadlo okorenené o 3 góly. V 47. minúte premenil pokutový kop Eden Hazard, na ktorého gól našiel v 77. minúte odpoveď stopér hostí Collins. Ten istý hráč bol svedkom ďalšieho gólu, no v negatívnom slova zmysle, pretože Costova strela prenikla pomedzi jeho nohy. Práve španielsky útočník rozhodol o tom, že prvé tri body získa Chelsea v ťažkom taktickom zápase.

Ďakujem vám za pozornosť.

90+5

90+5
    Hrá sa už naviac, no Chelsea mieri za víťazstvom, keďže hrá s loptou na útočnej polovici a vybojovala si roh.

90+4
    West Ham mal obrovskú príležitosť, no Valencia nedokázal zblízka poslať loptu cez veľa hráčov!

90+4
    Beží posledných 60 sekúnd dnešného zápasu.

90+3
    Pedro sa dopustil zbytočného útočného faulu, za ktorý dostal žlté varovanie.

90+3
    Chelsea vyváža loptu ďaleko od svojej brány a získava cenné sekundy.

90+2
    Až teraz sme sa dozvedeli, že nadstavený čas druhého polčasu sú štyri minúty.

90+1
    Karty sa obracajú, West Ham má posledné minúty na to, aby dokázal opäť vyrovnať.
    89. Diego Costa (CHE) - 2:1

89
    Chelsea dala gól!

Každý si môže o DIEGOVI COSTOVI myslieť čo chce, no aj napriek všetkým jeho negatívám má čuch na góly! Kanonier spracoval loptu za veľkým vápnom a pomedzi Collinsove nohy usmernil strelu ku žrdi, Adriánovi nedal žiadnu šancu!

89
    Chelsea drží loptu pevne pod svojou kontrolou a posúva si ju v strede ihriska.

88
    Conte poslal do hry nového muža v modrom drese Michyho Batshuayiho, ktorý hrá svoj prvý zápas za tento londýnsky klub.

86
    Pedro sa oprel do lopty vo vnútri veľkého vápna, no mieril vedľ brány. Nasleduje odkop od brány West Hamu.

85
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Eden Hazard, prichádza Victor Moses.

85
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Oscar, prichádza Michy Batshuayi.

83
    Adrián brnká na nervy fanúšikom Chelsea, keď získava sekundy pri každom výkope.

Roland Hric

Góly: 47. E. Hazard (pen.), 89. D. Costa – 77. Collins

Karty:   3. Kanté (CHE), 19. D. Costa (CHE), 90+3. Pedro (CHE) – 21. Collins (WHU), 46. Antonio (WHU)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 16:7. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16.
    Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Kanté, Matić – Willian (80. Pedro), Oscar (85. Batshuayi), E. Hazard (85. Moses) – D. Costa.
    Náhradníci: Begović – Fàbregas, Pedro, Loftus-Cheek, Batshuayi, Aina, Moses.

West Ham United: Adrián – Antonio (52. Byram), Reid, Collins, Masuaku – Kouyaté, Nordtveit (67. Payet), Noble – A. Ayew (35. Töre), Carroll, E. Valencia.
    Náhradníci: Randolph – Obiang, Töre, Ogbonna, Byram, Payet, Oxford.

Rozhodca: Taylor – Beswick, Nunn